Zadbaj o swoje pieniądze. Podlaskie Targi Finansów i Ubezpieczeń

2014.02.07 00:00
Jak mądrze inwestować lub które ubezpieczenie wybrać - na te i wiele innych pytań odpowiedzi przyniosą VII Podlaskie Targi Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń, które odbędą się w niedzielę (9.02) w CH Auchan przy ul. Hetmańskiej.
Zadbaj o swoje pieniądze. Podlaskie Targi Finansów i Ubezpieczeń
Fot: sxc.hu

Podlaskie Targi Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń to jedyna w północno-wschodniej Polsce tego typu impreza wystawiennicza branży finansowo-ubezpieczeniowej. W tym roku odbędą się one już po raz siódmy. Za każdym razem wydarzenie przyciąga wielu zainteresowanych – zarówno osoby chcące zatroszczyć się o domowy budżet, jak i przedsiębiorców, szukających rozwiązań finansowych dla swoich firm.

Podczas spotkania swoje produkty i usługi zaprezentują m.in. banki, firmy leasingowe, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz fundusze inwestycyjne. Uczestnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania związane z oszczędzaniem, inwestowaniem czy zaciąganiem kredytów. Nie zabraknie również specjalistów od funduszy UE, reprezentantów firm doradczych i funduszy emerytalnych.

Targi odbędą się w niedzielę (9.02) w centrum handlowym Auchan przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Impreza potrwa od godz. 10.00 do godz.

Szczegóły nt. VII Podlaskie Targi Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

966 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39