Zaginiona podróżna

2005.06.21 00:00
20 czerwca, przed godziną 19 kierownik pociągu relacji Białystok-Sokółka podczas kontroli stwierdził, że jedna z pasażerek nie posiada biletu na przejazd.

Kobieta nie potrafiła powiedzieć jak się nazywa ani gdzie mieszka. Konduktor pociągu powiadomił policję. Również na komisariacie kobieta nie była w stanie podać swoich danych. W trakcie rozmowy z trudem wyjawiła policjantom, że nazywa się Anna, jej ojciec ma na imię Edward, a matka Joanna. Kobieta oświadczyła też, że mieszka z rodzicami w domu typu bliźniak lecz nie wie w jakiej miejscowości. Twierdzi, że ma 25 lat. Zatrzymana została zbadana przez lekarza, który stwierdził, że jest ona w zaawansowanej ciąży.
Rysopis kobiety:
Wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, czarne, farbowane włosy, oczy niebieskie, uszy odstające-duże, na uszach zawieszone kolczyki w kształcie kół o średnicy ok. 7 cm. Kobieta ubrana była w zielony sweter z białymi pasami, niebieskie dresowe spodnie, na nogach założone białe gumowe kapcie.
Obecnie kobieta przebywa na oddziale Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choroszczy.
Osoby, które znają opisaną kobietę lub wiedzą gdzie mieszka proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sokółce pod numerem 711 03 33 lub z najbliższą jednostką Policji.


1415 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39