POLECAMY
Replay Retro Białystok to darmowy pokaz legendarnych gier wideo, który co dwa tygodnie organizowany jest w EXP BAR. Najbliższy już w niedzielę (14.06).
Uczestnicy spotkania będą mogli zagrać w wiele legendarnych gier, m.in. w F-Zero X na Nintendo 64. Poza tym będą mieli do dyspozycji nowe tytuły: Pokemon stadium i Goldeneye 007 oraz wiele innych. Najbliższe spotkanie pasjonatów gier 14 czerwca w godz. 15-23 w EXP BAR przy ul. Pięknej 2 (wejście od ul. Młynowej). Wstęp bezpłatny. Szczegóły: Retro Replay Białystok
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji