Zakończenie projektu Enter Your Future

2010.12.17 00:00
Trzecia edycja projektu Enter Your Future organizacji AIESEC dobiegła końca. Podczas jego trwania uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, zdobyli wiedzę z zakresu globalnej edukacji, którą przekazali im praktykanci z zagranicy.
Zakończenie projektu Enter Your Future
Fot: aiesec.org

W okresie od 2 listopada do 17 grudnia uczniowie około dziesięciu szkół ponadgimnazjalnych byli uczeni przez dwóch praktykantów z zagranicy - Eslama z Egiptu oraz Mauricia z Brazylii. Uczniowie zdobywali nie tylko wiedzę teoretyczną z globalnej edukacji, lecz także praktyczną, podczas ćwiczeń w grupach. Mieli okazję poznać inne kultury oraz podszkolić język angielski, w którym prowadzone były zajęcia.

Projekt został objęty patronatem Kuratorium Oświaty, Prezydenta Miasta Białystok oraz Ministra Edukacji Narodowej. Nie mógłby się odbyć bez wsparcia partnerów - Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, szkół językowych Queen oraz English Expert. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej www.bialystok.aiesec.pl .

MAG

1003 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39