Zakończenie sezonu planszówkowego. Do zdobycia nagrody

2023.06.24 11:26
Nadchodzi zakończenie sezonu na planszówki Johnny'ego i Mateusza. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony osób z Białegostoku i okolic. Przyciągnęło uwagę nie tylko pasjonatów tego rodzaju rozrywki, ale również tych, którzy dotąd nie odkryli w sobie fascynacji spędzaniem wolnego czasu przy planszówkach.
Zakończenie sezonu planszówkowego. Do zdobycia nagrody
Fot: Khordyn Paweł Bonifatiuk
Spotkanie w ramach "Planszówek Johnny’ego i Mateusza" w maju

"Planszówki Johnny’ego i Mateusza" to seria ekscytujących spotkań, które odbywają się cyklicznie w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. Ta niesamowita inicjatywa zapoczątkowana została w 2012 r. przez dwoje entuzjastów - Johnny'ego Wyspiańskiego i Mateusza Bielskiego. Ich wspólne pasje i miłość do gier planszowych skłoniły ich do stworzenia Fundacji Grający Białystok Johnny'ego, która stanowiła rozwinięcie ich niezwykłej inicjatywy.

Od samego początku "Planszówki Johnny’ego i Mateusza" miały jeden cel: zapewnić radość i niezapomniane chwile wszystkim miłośnikom gier planszowych oraz tym, którzy pragną spędzić swój wolny czas w wyjątkowy sposób. Każda kolejna edycja tego wydarzenia była pełna niespodzianek i wspaniałej atmosfery, tworząc niepowtarzalne wspomnienia dla uczestników.

Niestety, tegoroczna odsłona "Planszówek Johnny’ego i Mateusza" dobiega końca. To z pewnością moment pełen sentymentu, gdyż każde spotkanie było nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do nawiązywania nowych przyjaźni i odkrywania fascynujących światów planszówek. Jednakże, zakończenie tego wyjątkowego wydarzenia otwiera nowe drzwi dla przyszłych możliwości, które mogą przynieść jeszcze większą radość i przyjemność dla wszystkich entuzjastów gier planszowych.

Mimo że tegoroczna edycja dobiega końca, "Planszówki Johnny’ego i Mateusza" pozostaną żywym symbolem pasji, zaangażowania i twórczej zabawy. Dzięki Fundacji Grający Białystok Johnny'ego, której narodziło się z tego niezwykłego projektu, miłośnicy planszówek w Białymstoku i okolicach będą mieli nadal wiele okazji do wspólnych spotkań, odkrywania nowych tytułów i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Ostatnie spotkanie tego sezonu w ramach "Planszówek Johnny'ego i Mateusza" będzie niepowtarzalną okazją, by raz jeszcze zanurzyć się w świat gier planszowych i cieszyć się tym niezwykłym doświadczeniem razem z innymi pasjonatami. Co więcej, na tym wydarzeniu odbędzie się wyjątkowe Finałowe Rozdanie Nagród z kuponów do losowania, które dodatkowo doda ekscytacji wydarzeniu. Aby je odebrać, należy być obecnym na tym spotkaniu.

Finał "Planszówek Johnny'ego i Mateusza" odbędzie się w poniedziałek (26.06) w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Skłodowskiej 14A. Rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 22:00.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1676 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39