Załoga HALLS Rally Team wystartuje w 41. Rajdzie Świdnickim

2013.04.11 00:00
Załoga HALLS Rally Team Radosław Raczkowski i Łukasz Gwiazda w nadchodzącym 41. Rajdzie Świdnickim KRAUSE wystąpi w nowych barwach. Niedawno powstały zespół zadebiutował w tym składzie na Barbórce Warszawskiej.
Załoga HALLS Rally Team wystartuje w 41. Rajdzie Świdnickim
Fot: materiały zespołu

- Bardzo się cieszę, że już za kilka dni rozpoczniemy Rajdem Świdnickim tegoroczny sezon. W tym roku będziemy kontynuować starty w RSMP oraz w Citroen Racing Trophy Polska, nie zmienia się również rajdówka, którą będziemy rywalizować, jak też skład naszej załogi. Pierwsza runda Mistrzostw Polski to także dalszy ciąg współpracy z naszym sponsorem tytularnym, marką HALLS. W tegorocznym regulaminie pojawiło się kilka ciekawych zmian, myślę że na wyróżnienie zasługuje wprowadzenie tytułu Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej 2WD. Widząc listę zgłoszeń do pierwszej rundy RSMP, można się spodziewać, że walka o ten tytuł będzie bardzo zacięta i emocjonująca - powiedział nam Radosław Raczkowski.

Głównym celem HALLS Rally Team na tegoroczny sezon będzie walka o tytuł Mistrza Polski w "ośce", jak również wygranie CRTP. Przed zbliżającym się rajdem Świdnickim największym problemem była przedłużająca się zima, która nie pozwalała na przeprowadzenie testów asfaltowych. Plan treningowy udało się zrealizować dopiero bezpośrednio przed rajdem w okolicach Świdnicy. Warunki na samym rajdzie również zapowiadają się jako bardzo trudne, tak więc będzie to wymagający i nieprzewidywalny start.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

690 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39