Załóż firmę z pomocą funduszy unijnych. Nabór na szkolenie

2011.01.10 00:00
30 tysięcy złotych na założenie firmy, 1 317,00 zł miesięcznie przez pół roku lub rok na pokrycie bieżących wydatków, wsparcie szkoleniowo-doradcze, w tym pomoc w przygotowaniu profesjonalnego biznesplanu to bezpłatna propozycja dla osób zainteresowanych samozatrudnieniem.
Załóż firmę  z pomocą funduszy unijnych. Nabór na szkolenie
Fot: sxc.hu

Celem projektu "Mój biznes - moja szansa", organizowanego przez Towarzystwo Amicus jest promowanie postaw kreatywnych, w szczególności przedsiębiorczości i samozatrudnienia. Planowanym efektem końcowym jest przekazanie czterdziestu mieszkańców województwa podlaskiego wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości, a trzydzieści osób z tej grupy otrzyma fundusze na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Projekt skierowany jest do osób w wieku do 24 roku życia włącznie lub do osób powyżej 50 roku życia włącznie. W szkoleniu mogą wziąć także udział osoby bezrobotne, jak i zatrudnione oraz uczące się, ze szczególnym uwzględnieniem osób z obszarów wiejskich oraz niepełnosprawnych. Uczestnicy kursu dojeżdżający spoza Białegostoku, otrzymają zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, które odbywać się będą przez miesiąc, w weekendy. Co więcej, matki, które chcą wziąć udział w projekcie, mają zapewnione pokrycie wydatków związanych z opieką nad dziećmi.

Zgłoszenia są przyjmowanie do 14 stycznia. Szczegółowe informacje i formularze rekrutacyjne na stronie: http://www.biznesszansa.eu/

MAG

753 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39