"Zamawianie w dobrej Atmosferze". Zjedz i pomóż chorym dzieciom

2020.11.09 15:25
Jest wiele okazji do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Jedna z nich to dołączenie do akcji "Zamawianie w dobrej Atmosferze". My możemy delektować się pysznym daniem, a chore dzieci otrzymują wsparcie finansowe.
"Zamawianie w dobrej Atmosferze". Zjedz i pomóż chorym dzieciom
Fot: pixabay.com

Restauracja Atmosfera organizuje akcję charytatywną "Zamawianie w dobrej Atmosferze" na rzecz dzieci z Fundacji "Pomóż Im". Przedsięwzięcie odbywa się cyklicznie, w każdy poniedziałek i wtorek listopada. 10% od każdego zamówienia złożonego w te dni przekazanych zostanie podopiecznym Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

- Dlaczego taka akcja? Bo Atmosfera jest nową restauracją i chce działać inaczej. Chce się dzielić dobrem, a pomaganie może być łatwe i przyjemne. Łatwe, bo zamawiając posiłek płacimy i tak tę samą stawkę, a przyjemne, ponieważ kucharze Atmosfery gotują przepysznie - mówi organizatorka przedsięwzięcia Aleksandra Wawrzyn.

Zamówienia na dowóz lub wynos są przyjmowane w godz. 10:00-22:00. Odbiór osobisty na ul. Warszawskiej 30, a zamówienia telefoniczne pod numerem 500 692 242.

Portal BiałystokOnline objął akcję "Zamawianie w dobrej atmosferze" patronatem medialnym.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

913 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39