Zamknięcie Lipowej. W tym tygodniu pojawią się nowe utrudnienia

2011.05.16 00:00
Na początku tego tygodnia pojawią się utrudnienia na ul. Kościelnej i Cieszyńskiej. Najbardziej znaczące rozpoczną się jednak w najbliższy piątek. Wówczas zostanie całkowicie zamknięty fragment ul. Lipowej.
Zamknięcie Lipowej. W tym tygodniu pojawią się nowe utrudnienia
Fot: E.S.

Od poniedziałku do czwartku (16-19.05) Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej będzie prowadziło prace konserwacyjne kanału ciepłowniczego na ul. Kościelnej, przy wjeździe od al. Piłsudskiego. Trzeba się wówczas liczyć z utrudnieniami polegającymi na wyłączeniu z ruchu lewej połówki jezdni na około 20-metrowym odcinku.

Natomiast we wtorek (17.05) od godz. 7.00 do godz. 13.00 kierowcy spotkają się z ograniczeniami w ruchu drogowym na ul. Cieszyńskiej, na odcinku od ul. Młynowej do ul. Bema. Fragment ten zostanie całkowicie zamknięty. W tym czasie będzie układana warstwa ścieralna nawierzchni.

W najbliższy piątek (20.05) rozpocznie się zaś długo zapowiadana przebudowa ul. Lipowej. Najpierw na ulicę wejdą wodociągowcy, którzy zajmą się budową kanału deszczowego wraz z przyłączami i odbudową nawierzchni.

W związku z pracami zostanie zamknięty odcinek ul. Lipowej od Malmeda do Nowego Światu. Dopuszczony będzie jedynie dojazd mieszkańcom i służbom komunalnym oraz ruch pieszych. Prace potrwają tam do połowy lipca.

Przeczytaj więcej o przebudowie ul. Lipowej
Ruszy generalna przebudowa ulicy Lipowej

E.S.
1148 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39