Zamknięta ulica w centrum, utrudnienia na Ciołkowskiego

2013.06.19 00:00
Rozpoczął się remont ul. Fabrycznej oraz nowe prace drogowe na ul. Ciołkowskiego. Trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Zamknięta ulica w centrum, utrudnienia na Ciołkowskiego
Fot: Michał Kardasz
Przebudowa fragmentu ul. Ciołkowskiego roczpoczęła się w ubiegłym roku

Do 31 lipca na odcinku 150 metrów ul. Ciołkowskiego, przed rondem 10. Pułku Ułanów Litewskich, będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów. Ruch w kierunku Kleosina na końcowym odcinku ul. Ciołkowskiego odbywać się będzie po wykonanym poszerzeniu, natomiast w kierunku przeciwnym - po obecnym prawym pasie jezdni.

Na powyższym odcinku prowadzone będą roboty rozbiórkowe ul. Ciołkowskiego, w celu włączenia nowego odcinka tej ulicy w istniejący ciąg drogowy.

Natomiast tylko w najbliższy czwartek i piątek (20-21.06) wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Ciołkowskiego na wjeździe w ul. Wiosenną - połówkowo (od strony drogi do Olmont). Utrudnienia będą związane z budową kanalizacji sanitarnej.

Oprócz niedogodności na ul. Ciołkowskiego, trzeba się z nimi liczyć także w centrum. Właśnie rozpoczęła się budowa nawierzchni ul. Fabrycznej. Do 15 lipca będzie ona całkowicie wyłączona z ruchu. Dotyczy to odcinka od ul. Jurowieckiej do ul. Ogrodowej.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
1011 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39