Zapisz się na bezpłatne szkolenie biznesowe

2013.10.20 00:00
Naucz się rozwiązywać konflikty i zarządzaj w trudnych sytuacjach - uzyskaj sprawdzone narzędzia od praktyków biznesu na bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Akademię Dobrego Startu. Kurs odbędzie się w najbliższy poniedziałek (21.10) w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej.
Zapisz się na bezpłatne szkolenie biznesowe
Fot: www.facebook.com/AkademiaDobregoStartu

Akademia Dobrego Startu organizuje bezpłatne szkolenie pn. "Naucz się rozwiązywać konflikty! Zarządzaj w trudnych sytuacjach! Uzyskaj sprawdzone narzędzia od praktyków biznesu". Jest ono skierowane do studentów oraz absolwentów białostockich uczelni. Poniedziałkowe, 90-minutowe spotkanie poprowadzi Tomasz Zambrzycki – Partner w QUEST Change Managers - konsultant biznesowy, szkoleniowiec, negocjator.

Kurs odbędzie się w najbliższy poniedziałek (21.10) w Bibliotece Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14, w sali 213. Start o godz. 17.

Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na: www.docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFp6ZEJUbDRDaHhVemZKMnJzeEU3Ync6MA

AKADOS (Akademia Dobrego Startu) to zintegrowany, kompleksowy i prowadzony przez konsultantów strategicznych, projekt kształcenia pozaakademickiego. Jego celem jest edukowanie oraz "uzbrajanie" absolwentów studiów i studentów w praktyczne umiejętności biznesowe, czyli w atrybuty kluczowe dla osób chcących skutecznie konkurować na rynku pracy.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1841 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39