Zarabiaj na studiach i studiuj bez opłat. Na WSAP-ie

2009.05.28 00:00
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Białymstoku wprowadza dwa programy stypendialne pozwalające studentom znacznie ograniczyć koszty nauki.

Studenci WSAP korzystają z różnego rodzaju stypendiów: socjalnych, specjalnych dla osób niepełnosprawnych, za wyniki w nauce lub sporcie, mieszkaniowych czy na wyżywienie lub zapomóg.

Teraz uczelnia postanowiła jeszcze bardziej im pomóc. Od przyszłego roku akademickiego utworzy Uczelniany Fundusz Stypendialny pochodzący ze środków własnych. Skorzystać z niego może każdy student, który ma średnią ocen 4,3 i znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Stypendia będą wypłacane co miesiąc przez cały rok akademicki.

Drugi nowatorski program WSAP to "Studiuj bez opłat". W jego ramach najlepsi studenci - ze średnią ocen z zaliczeń i egzaminów minimum 4,85 będą mogli studiować za darmo przez cały rok.

Profesor Jerzy Kopania, rektor Wyższej Szkoły Administracji Publicznej zapewnia, że tego typu rozwiązania nie posiada żadna szkoła wyższa nie tylko w regionie, ale i w Polsce.

Różne rodzaje stypendiów można łączyć, więc studenci w trudnej sytuacji materialnej, którzy posiadają wysoką średnią mogą nawet na studiowaniu zarobić.

Szczegółowych informacji dotyczących programów stypendialnych udziela Biuro Stypendiów Studenckich i Praktyk przy ul. ks. St. Suchowolca 6 pok. 209 na I piętrze w Collegium Novum (nowy budynek), pod numerem telefonu: (085) 732-14-89 wew. 216; e-mail: gkuropatwa@wsap.edu.pl oraz na stronie internetowej www.wsap.edu.pl.

andy

1048 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39