POLECAMY
Troje dzieci z obozu taneczno-muzycznego w Wasilkowie z objawami silnego zatrucia pokarmowego trafiło do Białostockiego szpitala.
Uczestnicy obozu pochodzą z Wielkopolski. Do Wasilkowa przyjechali odpocząć i wystąpić na niedzielnych dożynkach. W środę (31.07) troje dzieci dostało silnego zatrucia pokarmowego. Obozowicze trafili do szpitala. Został także zaalarmowany sanepid. - Nasi pracownicy pobrali już próbki wody, sprawdzamy też posiłki, jakie spożywały dzieci - mówi Waldemar Kulesza z białostockiego sanepidu.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 11:43
Turystyka 09:23
Sport 09:00
Aktualności 08:40
Biznes 08:30
Kultura i Rozrywka 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji