Zawodnicy Rea BAS Białystok, nauczyciele i samorządowcy zagrają charytatywny mecz

2024.05.15 15:04
W najbliższą niedzielę (19 maja), boisko siatkarskie rozgrzeje się do czerwoności. A wszystko to za sprawą wspólnego meczu. Zagrają w nim zawodnicy Rea BAS, nauczyciele z SP 50, samorządowcy i przyjaciele drużyny. Będzie to spotkanie rewanżowe.
Zawodnicy Rea BAS Białystok, nauczyciele i samorządowcy zagrają charytatywny mecz
Fot: Jowita Chudzik - Radna Miasta Białystok /FB

W akcji zobaczymy m.in. europosła i byłego piłkarza Tomasza Frankowskiego, radną Jowitę Chudzik, prezesa Fundacji Naszpikowani Rafała Dubiejkę, trenera Krzysztofa Andrzejewskiego czy prezes Rea BAS Białystok Joannę Szeszko.

Charytatywny mecz rozpocznie się w niedzielę o 17:00, w hali Szkoły Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Warto wspomnieć, że podczas pierwszego takiego spotkania zebrano 12,5 tys. zł.

Podczas meczu będą prowadzone różne aukcje, podczas których będzie można wylicytować m.in. koszulki i piłki z autografami sportowców. Przewidziana została także zbiórka datków do puszek. W trakcie tego wydarzenia zaplanowano też atrakcje dla najmłodszych.

Do udziału w zbiórce na rzecz Fundacji Naszpikowani zachęca Jowita Chudzik. Radna umieściła entuzjastyczny wpis na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook (pisownia oryginalna):

"Piękne w sporcie jest to, że możemy łączyć radość z jego uprawiania z niesieniem pomocy osobom potrzebującymi opieki i pomocy. Dlatego już w niedzielę 19 maja o 17:00 w SP nr 50 w Białymstoku zapraszamy na mecz rewanżowy siatkówki: REA BAS Białystok i SP 50 vs Samorządowcy i Przyjaciele BAS. Kolejny raz będziemy zbierać środki na rzecz Fundacja Naszpikowani. Grajmy, pomagajmy i bądźmy Naszpikowani pozytywną energią!"

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl

1608 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39