POLECAMY
A może walentynki z improwizacją? Porcję uśmiechu zafunduje Grupa ŻBIK podczas środowej (14.02) imprezy w Famie.
Grupa ŻBIK zagra kilka krótkich gier i dłuższą formę impro. Wszystkie historie będą inspirowane sugestiami widzów. ŻBIK to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją komediową. Na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widzów, tworzą zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości. Początek o godz. 19.00. Patronujemy imprezie. Wygraj bilety: Konkurs Zobacz też: Żbik Walentynkowy
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji