Zbliża się koniec sezonu na lodowisku. To już ostatnia szansa, aby pojeździć na łyżwach

2017.03.20 13:04
Już tylko nieco ponad 2 tygodnie zostały do zamknięcia sezonu na białostockim lodowisku BOSiR. Ostatni dzień korzystania ze ślizgawki zaplanowany jest na 5 kwietnia.
Zbliża się koniec sezonu na lodowisku. To już ostatnia szansa, aby pojeździć na łyżwach
Fot: BOSiR

Za oknem coraz cieplej, a to znak, że dobiega końca sezon sportów zimowych. Ostatnim dniem korzystania z tafli lodowiska przy ul. 11 Listopada będzie 5 kwietnia. Do tego czasu obiekt ogólnodostępny jest w dni powszednie od godz. 17.00, a w weekendy od godz. 11.00. Szczegółowy grafik znajduje się na stronie internetowej www.miejskoaktywni.pl.

Nieco wcześniej, bo 25 marca, poznamy decydujące rozstrzygnięcia w grupie północno-wschodniej II ligi hokeja na lodzie. Białostocka Husaria, która przed rokiem zajęła 2. miejsce, wciąż ma szanse na mistrzowski tytuł. Aby jednak cieszyć się z końcowego sukcesu, hokeiści z Podlasia muszą dobrze wypaść na ostatnim turnieju rozegranym w hali BOSiR-u.

W najbliższym czasie odbędą się także 16. Hokejowe Mistrzostwa Polski Amatorów Pierwszej Dywizji (od 6 do 9 marca) oraz zajęcia szkółki łyżwiarskiej, na których - pod okiem specjalistów - można odbyć swoją pierwszą jazdę na łyżwach.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1176 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39