Zbliżają się 19. już Podlaskie Targi Ślubne. Wygraj bilet [KONKURS]

2017.04.04 08:54
Wszystko, co potrzebne jest w zaplanowaniu ceremonii ślubno-weselnej, znajdzie się w jednym miejscu, pod jednym dachem. Jak co roku w Białymstoku odbędą się Podlaskie Targi Ślubne.
Zbliżają się 19. już Podlaskie Targi Ślubne. Wygraj bilet [KONKURS]
Fot: pixabay.com

W niedzielę (9.04) odbędzie się 19. już edycja Podlaskich Targów Ślubnych w Spodkach WOAK-u, cieszących się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem. Przyszli małżonkowie w godz. 11.00-17.00 będą mogli zapoznać się z ofertą m.in. restauracji, hoteli, salonów ślubnych, zakładów fotograficznych, filmowców, właścicieli limuzyn, zakładów kosmetycznych, wizażystek, firm dekoratorskich, kwiaciarni, zespołów muzycznych, prezenterów czy jubilerów.

Dla odwiedzających zaplanowano też szereg atrakcji. Będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy iluzjonisty i taniec brzucha, konkursy z nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, dvd, darmowe plenery, torty i wiele innych), pokazy makijażu, fryzur ślubnych oraz występy par tanecznych. Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu.

Patronujemy targom.

Wygraj bilety: Konkurs

Więcej: Podlaskie Targi Ślubne

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
895 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39