Białystok Online

Aktualności

Zderzenie na skrzyżowaniu. Ucierpiała 5-letnia dziewczynka

2011.07.24 00:00
Zderzenie na skrzyżowaniu. Ucierpiała 5-letnia dziewczynka
Fot: KWP Białystok

Uraz głowy, którego doznała pięcioletnia dziewczynka i rozbite dwa auta - to bilans zderzenia skody z fordem w Hajnówce. Okoliczności wypadku ustala policja.

W sobotę po południu doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Skłodowskiej i Konopnickiej w Hajnówce.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący skodą favorit 69-letni mieszkaniec tego miasta zbliżając się do skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej nie ustąpił pierwszeństwa fordowi. W rezultacie uderzył w bok tego samochodu - poinformował podinsp. Andrzej Baranowski z podlaskiej policji.

Na skutek zderzenia pojazdów ucierpiała 5-letnia pasażerka forda. Dziewczynka doznała urazu głowy. Pozostali uczestnicy wypadku wyszli z niego bez szwanku.

E.S.

E.S.

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas