POLECAMY
Po zderzeniu opla i yamahy 53-letnia pasażerka motocykla trafiła do szpitala.
Dyżurny suwalskiej policji otrzymał informację o wypadku z udziałem motocyklisty na ulicy Pułaskiego. Na miejscu zdarzenia mundurowi wstępnie ustalili, że 20-letni białostoczanin kierujący oplem podczas zmiany pasa ruchu uderzył w tył jadącego motocykla. W wyniku zderzenia 53-letnia pasażerka jednośladu z obrażeniami trafiła do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. 20-latkowi kierującemu oplem mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają teraz suwalscy policjanci.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.10 19:03
Aktualności 2026.06.10 18:32
Praca 2026.06.10 18:18
Aktualności 2026.06.10 17:30
Sport 2026.06.10 16:40
Kultura i Rozrywka 2026.06.10 16:00
Aktualności 2026.06.10 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji