POLECAMY
Seniorka chodziła ulicami turystycznej miejscowości, sprawiała wrażenie zdezorientowanej. Zwrócili na nią uwagę przypadkowi przechodnie. Z pomocą policji udało się odnaleźć jej bliskich.
W minioną sobotę (1.05) około godz. 15.00 dwoje przechodniów zwróciło uwagę dzielnicowemu z Białowieży, na starszą kobietę. Zaniepokoiło ich jej zachowanie - wyglądała na zdezorientowaną, nie potrafiła powiedzieć, jak się nazywa i gdzie mieszka. - Policjant przejął sprawę i chcąc pomóc kobiecie, postanowił jak najszybciej ustalić miejsce jej zamieszkania. Rozpytując mieszkańców Białowieży, już po kilku minutach ustalił, że niegdyś mieszkała ona w tej miejscowości. Bez chwili zastanowienia, dzielnicowy pojechał z kobietą pod wskazany przez jedną z mieszkanek Białowieży adres - informuje hajnowska policja. Okazało się, że zagubiona seniorka to 92-latka, która na co dzień mieszka w innym województwie. Jej opiekunowie dodali, że kobieta zapewne oddaliła się z posesji, wykorzystując chwilę ich nieuwagi.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji