Białystok Online

Aktualności

Zginął na miejscu. Kierowca mercedesa zderzył się z ciężarówką

2014.03.09 00:00
Zginął na miejscu. Kierowca mercedesa zderzył się z ciężarówką
Fot: KWP Białystok

Kierowca mercedesa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. W wyniku wypadku 56-latek zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w miniony piątek około godziny 11.00 w miejscowości Brulino Piwki w gminie Czyżew. Na miejscu wysokomazowieccy policjanci wstępnie ustalili, że 56-letni kierowca mercedesa w pewnym momencie na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym volvo.

Na skutek uderzenia kierujący osobówką mężczyzna zginął na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że siedzący za kierownicą tira 61-latek był trzeźwy. Jak doszło do wypadku i jakie były jego dokładne okoliczności? Wyjaśniają teraz policjanci.

źródło: www.podlaska.polcja.gov.pl

Anna Dycha

Anna Dycha

anna.d@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas