Zima na sportowo na stadionie miejskim. Zabawy i konkursy - wstęp bezpłatny

2019.01.25 07:18
Stadion Miejski w Białymstoku przy współpracy z partnerami przygotował całą moc atrakcji i propozycji spędzenia ferii zimowych. Oferta jest tak bogata, że nikt nie powinien się nudzić.
Zima na sportowo na stadionie miejskim. Zabawy i konkursy - wstęp bezpłatny
Fot: Stadion Miejski w Białymstoku

Trwają ferie zimowe w naszym regionie, stadion miejski zaprasza

W województwie podlaskim od poniedziałku (21.01) trwają ferie zimowe. Nie wszystkie dzieciaki wyjechały z miasta (więcej: Rozpoczynają się ferie. Jak spędzą je najmłodsi białostoczanie?). W związku z tym wiele organizacji i obiektów przygotowało dla nich ofertę i niespodzianki, by umilić im czas wolny.

W poniedziałek (28.01) rozpoczynają się Ferie na Stadionie - "Zima na sportowo". Przez 5 dni dzieciaki będą mogły korzystać z przygotowanych atrakcji. Warto więc wybrać tę opcję zamiast siedzieć w domu przed telewizorem czy komputerem. Nudzić z pewnością nikt się nie będzie. Na stadionie każdego dnia można będzie pograć w tenisa stołowego, piłkarzyki czy bilard nożny. Dla najmłodszych przygotowano zaś malowanie twarzy, Brykanie z Tygryskiem i punkt kolorowanek. Do tego szachy na wesoło, zwiedzanie z przewodnikiem, gra w Boccia oraz konkursy z nagrodami. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego eksperci pokażą także, jak udzielać pierwszej pomocy.

Będą też dodatkowe atrakcje

To nie wszystko, każdego dnia będzie "coś extra". W poniedziałek (28.01) można będzie skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutą. We wtorek (29.01) zaplanowano projektowanie gier planszowych, stoisko kreatywne (malowanie, wycinanie, klejenie, tworzenie coś z niczego), quiz wiedzy (polsko-angielski) i chustę animacyjną. W środę (30.01) zaplanowano turniej na stołach do piłkarzyków, stanowisko prezentacji i testowania robotów. W czwartek (31.01) także będzie można porozmawiać z fizjoterapeutą, zaś w piątek (1.02) na zebranych będzie czekało wspomniane wcześniej stoisko kreatywne, quiz, chusta animacyjna, stanowisko prezentacji i testowania robotów oraz turniej tenisa stołowego, a także animacje i gry zręcznościowe.

Przyjść może każdy (młodsze dzieci muszą mieć opiekuna), mile widziane są też grupy zorganizowane. Wstęp jest darmowy dla wszystkich. Wydarzenie będzie się odbywało codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00.

Zobacz także: Ferie na Stadionie - "Zima na sportowo"

Portal BiałystokOnline patronuje Feriom na Stadionie - "Zima na sportowo".

Warto także pamiętać o zniżkach na liczne "feryjne atrakcje" dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, więcej o tym: Zimowy wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny. Gdzie można skorzystać ze zniżek i ulg?.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

929 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39