Zjechali tancerze z całego kraju. Będzie druga edycja imprezy Street Noise

2016.06.13 14:10
Za nami taneczny event Street Noise. Jego pierwsza edycja odbyła się w sobotę (11.06) w klubie Gwint.
Zjechali tancerze z całego kraju. Będzie druga edycja imprezy Street Noise
Fot: materiały organizatora

Zawody taneczne sędziowało 6 ikon polskiej sceny ulicznej: Ryfa, Polssky, Pela, Chu Chu, Modest i Pawlotti. Za gramofonami stanęli Dj Vasquez, Dj Zielak i Dj Zaju. Imprezę poprowadzili Mamuśka i Piskorz. W bitwach freestyle Hip Hop i Bboying walczyło 207 osób, w showcasach (formacjach) 157.

- Jesteśmy dumni - mówi Marta "Mamuśka" Molska, która razem z Tomkiem Mrozem zorganizowała imprezę. - Nie do końca wierzyliśmy, czy w półtora miesiąca uda nam się zorganizować event na takim poziomie. Na zawody przyjechali naprawdę niesamowici tancerze z całej Polski, aby walczyć nie tylko o nagrody, ale przede wszystkim o szacunek. Zrealizowaliśmy najważniejszy cel. Pokazaliśmy że Białostocka scena tańca ulicznego wciąż żyje i ma się dobrze. Parę medali zostało nawet w Białymstoku. Największym zaskoczeniem dla nas był jednak poziom kategorii junior, czyli dzieci do lat 13. Jesteśmy dumni, że rośnie nam takie pokolenie tancerzy street dance.

Sukces tegorocznej edycji spowodował, że organizatorzy podjęli decyzję o realizacji II edycji Street Noise. Tym razem będzie to dwudniowa impreza - dzień eliminacji i dzień finałów. Planowany termin to 27-28 maja 2017 r.

Portal BiałystokOnline patronował imprezie.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1541 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39