POLECAMY
KAS zlikwidowała nielegalny salon gier hazardowych w Wysokiem Mazowieckiem. Właścicielom urządzeń oraz osobom urządzającym tego typu gry grożą wysokie kary.
Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Łomży ustalili, że na jednej z posesji w centrum Wysokiego Mazowieckiego działa nielegalny salon gier hazardowych. Po wejściu do lokalu mundurowi zabezpieczyli 4 automaty do gier. Kolejne 2 urządzenia znajdowały się w pomieszczeniu na tyłach posesji. Automaty zostały zajęte do wszczętego przez funkcjonariuszy KAS postępowania. Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające nielegalne gry hazardowe oraz posiadające automaty wbrew przepisom muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji