Zmarła Kasia, dla której zbierano pieniądze podczas Tygodnia Dobroczynności

2014.11.29 00:00
Zaledwie wczoraj pisaliśmy o sukcesie zbiórki pieniędzy dla chorej na białaczkę 18-letniej Kasi. Podczas akcji udało się zebrać ponad 17 tys. zł, które miały być przeznaczone na leczenie dziewczyny. Niestety tak się nie stanie. Dziś Kasia zmarła.
Zmarła Kasia, dla której zbierano pieniądze podczas Tygodnia Dobroczynności
Fot: Fundacja "Pomóż Im"
Kasia

Euforia szybko zamieniła się w ogromny żal, smutek i pytanie dlaczego. Jeszcze tydzień temu, podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego specjalnie dla niej, wyemitowano nagranie z uśmiechniętą, pełną nadziei dziewczyną, która dziękowała za pomoc i wsparcie tylu osób. Wierzyła, że dzięki temu niebawem powróci do zdrowia.

Przedstawiciele Fundacji "Pomóż Im", którzy opiekowali się Kasią, pogrążyli się w smutku i żałobie. Nie dowierzają, że mimo ich ogromnych starań, dziewczyna przegrała walkę z chorobą.

Kasia już kiedyś wygrała z białaczką. Niestety choroba powróciła. Wszyscy wierzyli jednak, że pokona ją po raz drugi.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie innych podopiecznych fundacji, która prowadzi domowe hospicjum dla dzieci oraz opiekuje się pacjentami z Kliniki Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1180 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39