"Znachor" na deskach OiFP. Można kupić bilety!

2023.10.17 11:04
Komedia "Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza" wraca na scenę 20 lat po swojej pierwszej premierze teatralnej. W obsadzie znalazł się Leszek Lichota, dobrze znany widzom z nowej ekranizacji "Znachora".
"Znachor" na deskach OiFP. Można kupić bilety!
Fot: Raciborskie Centrum Kultury/Facebook

Komedia "Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza" odbędzie się w niedzielę (29 października) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

O czym jest spektakl "Testosteron"?

Spektakl "Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza" to nie tylko zabawna komedia, ale także inteligentna konfrontacja z problemami, które nieustannie towarzyszą nam we współczesnym świecie. Jak radzić sobie z własnymi hormonami, nie dając się wykorzystać kobietom, i przede wszystkim, jak być prawdziwym mężczyzną w dzisiejszych czasach? Te pytania towarzyszyły ludzkości od wieków, a spektakl udowadnia, że nadal pozostają niezmiennie aktualne.

Historia rozgrywa się wokół grupy mężczyzn, którzy gromadzą się po niedoszłym ślubie, na którym jeden z nich otrzymał przed ołtarzem sakramentalne "nie." Ta tragiczno-komiczna sytuacja, wspierana przez obsceniczne żarty i opary alkoholu, prowadzi bohaterów do tzw. "męskich przemyśleń" o kobietach i własnej naturze.

"Znachor", czyli Leszek Lichota na deskach OiFP

Jedną z głównych ról w spektaklu gra Leszek Lichota, który wcielił się w tytułową postać "Znachora" w najnowszej ekranizacji powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, którą możemy oglądać na Netflixie.

W obsadzie znaleźli się również: Maciej Wierzbicki, Jędrzej Hycnar, Jakub Zając, Adam Serowaniec, Damian Kulec, Michał Meyer, Andrzej Popiel, Fabian Kocięcki, Adrian Brząkała, Przemysław Wyszyński, Tomasz Drabek i Adam Krawczuk. Za reżyserię odpowiedzialni są Maciej Wierzbicki i Adam Krawczuk, muzykę skomponował Mikołaj Błaszczyk, a autorem sztuki jest Andrzej Saramonowicz.

Więcej informacji: Testosteron - 7 na 10 kobiet zdradza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

719 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39