Znaczące sukcesy mleczarni z Podlasia

2017.09.27 12:17
Spółdzielnia Mlekpol z Grajewa odniosła kolejny sukces i znów wysuwa się na prowadzenie wśród polskich mleczarni.
Znaczące sukcesy mleczarni z Podlasia
Fot: Materiały prasowe

Mleczarnia z Grajewa została doceniona zarówno przez branżę spożywczą, jak i konsumentów. Otrzymała kolejne wyróżnienia i tytuły. Teraz zdobyła 2 złote medale podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich "Polagra Food". Wyróżniono też markę Łaciate i nadano jej miano Hitu Handlu i Lidera Forum.

- Nasze wyroby ponownie znalazły się na podium. Docenili je zarówno przedstawiciele branży spożywczej oraz handlowcy, jak i konsumenci. To wielka radość, ale i zobowiązanie. – mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM Mlekopol. - Mleko Łaciate 2% po raz drugi z rzędu okrzyknięto "Hitem Handlu" w kategorii Mleko UHT, a Mlekpol Gouda plastry 150 g - w kategorii sery żółte paczkowane - dodaje.

Kolejnym sukcesem Mlekpolu jest pierwsza pozycja w rankingu przeprowadzonym przez miesięcznik "Forum Mleczarskie Handel" na najlepiej sprzedające się produkty spożywcze.

- Zwyciężczynią w swojej kategorii została Maślanka Mrągowska Mango – Kardamon zdobywając tytuł Lidera. Marka Łaciate została wyróżniona w badaniu Ulubiona Marka Polaków/Polek 2017 w kategorii mleko - cieszy się Gromadzka.

Mlekpol z Grajewa jest największym producentem mleka i produktów mlecznych w całej Polsce. Produkty tej mleczarni powstają w aż 12 zakładach produkcyjnych. Część wyrobów jest eksportowana m.in. do krajów Ameryki Południowej, Azji oraz krajów Dalekiego Wschodu.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1667 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39