Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na Up To Date Festival

2016.08.09 17:27
Organizatorzy festiwalu przedstawili dziś grupę 18 artystów, którzy zasilili trzy sceny Up To Date Festival. Impreza odbędzie się 23 i 24 września.
Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na Up To Date Festival
Fot: materiały organizatora
Wśród nowo ogłoszonych artystów jest TOMMY €A$H z Łotwy

Nowi artyści

Do ogłoszonych w ostatnich tygodniach 20 artystów dołączyli kolejni.

Scenę Technosoul zasilili: Vatican Shadow live - Stany Zjednoczone, Architectural live - Hiszpania, Evigt Mörker - Szwecja, Phase Fatale - Stany Zjednoczone, Błażej Malinowski live - Polska, No.107 - Polska i Technosoul closing set - Polska.

Na scenie T-Mobile Electronic Beats wystąpią: LTJ Bukem - Wielka Brytania, Pezet - Polska, TOMMY €A$H - Łotwa, Ten Typ Mes + live band - Polska, DJ Deeon - Stany Zjednoczone, DJ Earl + Sirr Tmo & Dre - Stany Zjednoczone, Falty DL - Stany Zjednoczone, FFF - Holandia, DJ 69 Beats - Polska, Czeluść (Jutrø x Kosa) - Polska.

Ambient w Operze i tajemniczym miejscu

Festiwalowe sceny zasilą również Markus Guentner live i Michał Wolski live w ramach Centralnego Salonu Ambientu, którego drugą lokalizację organizatorzy wciąż trzymają w tajemnicy, bowiem, inaczej niż przed rokiem, CSA trwał będzie 2 dni. Na chwilę obecną wiemy tylko, że oprócz sceny ulokowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Salon odbędzie się w miejscu wyjątkowym, w którym jeszcze nigdy nie odbywało się wydarzenie kulturalne i które ma status kultowego wśród wielu białostoczan.

Rozkład jazdy z podziałem na dni ogłoszony zostanie w dniu wprowadzenia do sprzedaży biletów jednodniowych, czyli 1 września. 

Festiwal też na stadionie
 
Tegoroczna edycja zapowiada się interesująco nie tylko z powodu zaproszonych artystów. Dwie z trzech festiwalowych scen ulokowane zostaną na krytych parkingach Stadionu Miejskiego w Białymstoku. To będzie siódma edycja imprezy.

Up To Date to odbywający się w Białymstoku interdyscyplinarny, międzynarodowy festiwal muzyczny. Prezentuje nowe trendy we współczesnej muzyce elektronicznej i hip hopie, łącząc je z elementami kultury wysokiej takiej jak muzyka symfoniczna, angażujący przy tym zarówno polskich, jak i zagranicznych twórców i artystów.

Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Szczegóły: Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1277 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39