Znamy już wszystkie juwenaliowe gwiazdy. Wrażeń z pewnością nie zabraknie

2016.03.24 07:53
Organizatorzy odkryli już wszystkie karty. Wiemy, kto pojawi się na juwenaliowej scenie.
Znamy już wszystkie juwenaliowe gwiazdy. Wrażeń z pewnością nie zabraknie
Fot: Perfect.art.pl

Dni Kultury Studenckiej odbędą się w dniach 5-7 maja. Jak zawsze na białostoczan czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Jednak i tak największym powodzeniem cieszą się juwenaliowe koncerty. Organizatorzy podali już cały skład.

Mnóstwo znakomitych zespołów

Pierwszego dnia na kampusie wystąpią: Tede, Lao Che, Lady Pank, Zespół Mig i Power Play. Kolejnego – Łąki Łan, Akcent Polska i Bracia Figo Fagot. Przed kilkoma dniami okazało się, że można będzie zobaczyć i posłuchać znanego polskiego zespołu Perfect. Jest to nie lada gratka dla fanów rocka. Grupa ta cieszy się bowiem niesłabnącą popularnością już kilkudziesięciu lat. Jej największe przeboje to: "Nie płacz Ewka", "Ale wkoło jest wesoło", "Chcemy być sobą" czy "Wszystko ma swój czas".7 maja uczestnicy juwenaliowej zabawy posłuchają O.S.T.R., Farben Lehre, Golec uOrkiestry i... Kamila Bednarka. Artysta, znany też jako MaxxaBraa, któremu popularność w całej Polsce przyniósł udział w programie "Mam talent" (zdobył w show drugie miejsce, wykonując piosenkę "Is This Love" Boba Marleya). W 2010 roku wraz z grupą Star Guard Muffin wydał płytę Szanuj, która znalazła się na szczytach list przebojów. Zespół jednak się rozpadł – decyzją było odejście basisty i gitarzysty. Kamil kontynuuje więc swoją działalność artystyczną z udziałem zespołu Bednarek. Najpopularniejsze przeboje, które wykonuje artysta to: "Cisza", "Chwile jak te" czy "Chodź ucieknijmy".Zobacz też: Znamy kolejną juwenaliową gwiazdę. Można się też zgłaszać do Miss Studentek oraz Juwenalia. Znamy kolejnych artystów.

To nie wszystko

Organizatorzy zadbali o to, by jak co roku uczestnikom juwenaliów nie zabrakło wrażeń. Dlatego oprócz sceny głównej, białostoczanie będą mieli do dyspozycji – Alter.Namiot, gdzie pojawią się najlepsi DJ-e, m.in. Siasia. Powstanie też scena z muzyką rozrywkową. Chętni będą mogli pobawić się przy rytmach m.in. takich zespołów jak: Alfa Boys, CamaSutra, Czadoman, Long&Junior czy Power Play. Na tych, którzy podczas Dni Kultury Studenckiej udadzą się do Klubu Gwint, czeka muzyka klubowa.

Dodatkowo organizatorzy planują wiele innych wydarzeń towarzyszących, o których poinformują niebawem.

Już można kupować karnety na koncerty. Osoby, które kupią wejściówki uprawnione do wielokrotnego wejścia podczas 3 dni Juwenaliów do końca marca, zapłacą za nie jedynie 20 zł.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

675 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39