Znamy kolejną juwenaliową gwiazdę. Można się też zgłaszać do Miss Studentek

2016.03.16 08:03
Przygotowania do największej studenckiej imprezy w Białymstoku trwają pełną parą. Organizatorzy ogłosili kolejną gwiazdę. Dziewczyny mogą się też zgłaszać się do konkursu Miss Studentek.
Znamy kolejną juwenaliową gwiazdę. Można się też zgłaszać do Miss Studentek
Fot: lady-pank.com
Na tegorocznych Juwenaliach wystąpi zespół Lady Pank

Poznajemy kolejnych artystów

W tym roku Dni Kultury Studenckiej odbędą się w dniach 5,6 i 7 maja. Młodzi ludzie znów przejmą władzę nad miastem, a na kampusie Politechniki Białostockiej zagości mnóstwo artystów. Organizatorzy dotychczas poinformowali, że na białostockiej scenie wystąpią: Lao Che, Tede, Bracia Figo Fagot, Akcent, After Party, Golec uOrkiestra i O.S.T.R. (zobacz: Juwenalia. Znamy kolejnych artystów).

Teraz uchylono kolejnego rąbka tajemnicy. Podczas białostockich Dni Kultury Studenckiej wystąpi także Lady Pank. Jest to jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych istniejących od 1981 roku. Dotychczas grupa wydała ponad 20 płyt. Zasłynęła licznymi przebojami, np. "Wciąż bardziej obcy", "Kryzysowa narzeczona", "Tacy sami" czy "Mniej niż zero". Wiele płyt zespołu zyskało miano złotej lub platynowej. Mimo iż skład grupy wielokrotnie ulegał zmianie, to zawsze występował w niej Janusz Panasewicz (gitara solowa i śpiew).Zespół Lady Pank wystąpi na kampusie Politechniki Białostockiej 5 maja.

Można się zgłaszać na Miss Studentek

Jesteś studentką jednej z białostockich uczelni (warunek konieczny)? Od dawna marzysz o profesjonalnej sesji zdjęciowej? Chciałabyś wziąć udział w pokazach mody? A może po prostu należy ci się tytuł Miss Studentek "Juwenalia Białystok 2016"? Jeśli tak, to możesz spróbować swoich sił w juwenaliowym konkursie.

Zainteresowane dziewczyny mogą się zgłaszać do 20 marca. Chcąc wziąć udział w wydarzeniu, muszą wysłać formularz dostępny na oficjalnym Facebooku Juwenalia Białystok.

Casting odbędzie 22 marca o godzinie 17:00 w Auli Magna w Pałacu Branickich w Białymstoku.

We wtorek (15.03) ruszyła także sprzedaż karnetów na Juwenaliowe koncerty. Pojedyncze bilety będą tak jak zawsze dostępne także tuż przed imprezą. Na profilu Facebookowym białostockich Juwenaliów często są organizowane konkursy, w których można zdobyć m.in. darmowe wejściówki na kampus podczas trwania Dni Kultury Studenckiej.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

Polecamy
Yves Rocher
Yves Rocherul. Hetmańska 16 lok. 24/25 (C.H. Auchan)
15-727 Białystok
rocher.business.site

Więcej informacji
833 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39