Znamy kolejnych artystów Original Source Up To Date Festival [WIDEO]

2014.06.11 00:00
Ekipa festiwalu Up To Date ogłosiła kolejnych artystów, którzy wystąpią na terenie Węglowej. Impreza odbędzie się w dniach 19-20 września.
Znamy kolejnych artystów Original Source Up To Date Festival [WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Altern8

Original Source Up To Date to platforma łącząca muzykę i inne dziedziny sztuki. Na festiwalu można zaczerpnąć elektronicznych brzmień i hip-hopowych beatów. Organizatorzy stawiają opór tandecie i banalności dzięki zaprezentowaniu przeróżnych, twórczych aktywności.

Nowi artyści

Poznaliśmy nowych artystów Original Source Up To Date Festival. Będą to Altern8 (Scena Beats), Polar Inertia live i Gosub live (Scena Technosoul) oraz Eldo / Pelson (Hip Hop Tent).

Altern8 to jedna z najbardziej wpływowych grup muzycznych rave wczesnych lat 90. Niepokorność zespołu, energia płynąca z połączenia elektronicznego brzmienia syntezatorów Rolanda oraz sampli pianina i wokali zawróciły brytyjską sceną muzyczną.Polar Inertia został zainspirowany nadchodzącą post-apokaliptyczną przyszłością. Na fali nowopowstającego paryskiego labelu Dement3d, zmaterializowała się wizja mocnych dźwięków osadzonych w chłodnym kontraście oprawy wizualnej.Gosub Shad T. Scott (prawdziwe nazwisko artysty) opowiada o sobie następująco: "Nie pochodzę z przyszłości. Nie jestem również z przeszłości. Jestem stąd, z teraźniejszości". W jego twórczości słychać electro-funk, okraszony techno-futuryzmem i jazzowymi wpływami.Eldo (+ Pelson) to członek legendarnego składu Grammatik po 4 letniej przerwie powraca na scenę z nowym albumem "Chi". Na OSUTD wystąpi wraz z Pelsonem, który będzie promował swoją najnowszą EP-kę "186 dni EP". Za gramofonami niezastąpiony Daniel Drumz.Up To Date również w Operze

Przypomnijmy, że tegoroczna nowość to scena Stan Skupienia, która wędruje do budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej. Z Orkiestrą OiFP wystąpi tam bvdub, czyli Brock Van Wey. Pozostali ogłoszeni już artyści to: The Doppelgangaz, D.J. Detweiler (Flutedrop live) i Robert Hood pres. Floorplan live.

Bilety i karnety

Do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów. Został również wprowadzony karnet jednodniowy na wydarzenia w TCK Węglowa. Ceny karnetów i biletów: karnet TCK Węglowa plus Scena Stan Skupienia Opera i Filharmonia Podlaska - 129 zł, karnet TCK Węglowa - 79 zł, scena Stan Skupienia OiFP - 69 zł, TCK Węglowa - bilet jednodniowy - 45 zł.

Ceny obowiązują do 11 września. Bilety są dostępne na stronie www.uptodate.pl, www.biletomat.pl oraz za pośrednictwem Ticketpro.

Portal BialystokOnline.pl patronuje festiwalowi.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1034 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39