Znamy program Festiwalu Zebrane. Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny [WIDEO]

2018.10.01 07:41
12 autorów weźmie udział w Festiwalu Literackim Zebrane. W programie jest też koncert. Impreza rozpocznie się w sobotę (13.10) i potrwa 5 dni.
Znamy program Festiwalu Zebrane. Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny [WIDEO]
Fot: Tomasz Pienicki
Festiwal Literacki Zebrane

Festiwal jest propozycją dla wszystkich miłośników literatury. W programie są spotkania z pisarzami i ekspertami. Kolejny raz na Zebranych pojawi się autor zagraniczny. Nie zabraknie też dobrej muzyki. Jak zwykle wydarzeniu towarzyszyć będą nowości, premiery, gorące dyskusje. Tradycyjnie pojawi się festiwalowa księgarnia. To już dziewiąta edycja wydarzenia.

Gośćmi festiwalu będą: Artur Domosławski, Piotr Nesterowicz, Krzysztof Czyżewski, Andrzej Franaszek, Tomas Venclova, Ryszard Koziołek, Ludwika Włodek, Cezary Łazarewicz, Maciej Płaza i Małgorzata Rejmer. W programie jest też dyskusja z udziałem Klementyny Suchanow i Rafała Księżyka - jej temat to "Napisać życiorys".

Jeżeli chodzi o muzyczną odsłonę festiwalu, wystąpi Piotr Bukartyk.Wszystkie festiwalowe wydarzenia odbędą się w klubie Zmiana Klimatu. Na spotkania - wstęp wolny. Bezpłatne zaproszenia na koncert można odbierać w Zmianie Klimatu od 4 października.

Festiwal potrwa w dniach 13-17 października. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Program: 9. Festiwal Literacki Zebrane

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

557 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39