Znana sieciówka wkracza do Białegostoku. 
Otwarcie już niebawem

2024.06.21 07:51
Miłośnicy modnych i tanich ciuchów z Białegostoku i okolic, szykujcie się! Już 25 czerwca o godzinie 8:00 nastąpi wielkie otwarcie nowego sklepu z odzieżą używaną w Domu Opałek. Będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie styl i dbają o środowisko.
Znana sieciówka wkracza do Białegostoku. 
Otwarcie już niebawem

Sieciówka wkracza do Białegostoku

Sieć sklepów Modna Tania Odzież już w ten wtorek pojawi się w Białymstoku. Tym samym poszerzy swoją sieci sklepów z odzieżą używaną, która z powodzeniem działa już w takich miastach jak Łapy, Zambrów, Suwałki i Augustów. Nowy sklep w Białymstoku znajdzie się przy ulicy Marii Skłodowskiej 14B w Domu Opałek. Sklep będzie miał aż 800 m² powierzchni wypełnionej starannie wyselekcjonowaną odzieżą w atrakcyjnie niskich cenach.

- W sklepie znajdziemy szeroki wybór ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na wieszakach zawisną zarówno markowe perełki, jak i unikalne vintage'owe skarby. Dostępne będą również dodatki takie jak torebki, buty i biżuteria. Odzież jest starannie wyselekcjonowana, co zapewnia wysoką jakość oraz różnorodność stylów i rozmiarów. Sklep stawia na ekologię i zrównoważony rozwój, oferując klientom możliwość zakupu używanej odzieży, która jest nie tylko tańsza, ale również bardziej przyjazna dla środowiska – oznajmił Damian Nowacki, manager sklepu Modna Tania Odzież.

Dzięki nowej lokalizacji, mieszkańcy Białegostoku będą mieli łatwy dostęp do szerokiej gamy ubrań w atrakcyjnych cenach, co pozwoli im na tworzenie oryginalnych stylizacji bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy.


Moda z drugiej ręki dobra dla planety

Korzystanie ze sklepów z drugiej ręki to również gest w stronę planety, ponieważ kupowanie używanych ubrań to świadome działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Kupując używane ubrania, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów tekstylnych, które trafiają na wysypiska.

- Wybierając ubrania z drugiej ręki, dajemy im drugie życie, co pomaga w zmniejszeniu popytu na nowe produkty. To z kolei prowadzi do ograniczenia negatywnego wpływu przemysłu tekstylnego na środowisko. Sklepy z używaną odzieżą oferują szeroki wybór ubrań, często unikalnych i wysokiej jakości, które można kupić za ułamek ceny nowych rzeczy - powiedział Damian Nowacki.


Promocje, wyprzedaże i konkursy

Nowy sklep z odzieżą używaną przy ulicy Marii Skłodowskiej 14B w Białymstoku oferuje nie tylko szeroki wybór starannie wyselekcjonowanej odzieży, ale także wyjątkowe promocje i konkursy dla swoich klientów.

W sklepie będą dostępne różne promocje i wyprzedaże, obejmujące zniżki 30% i 50%. Dodatkowo, sklep oferować będzie możliwość zakupu pojedynczych sztuk odzieży w cenie 3,99 zł, co jest nie lada gratką dla łowców okazji. Nowy towar będzie pojawiał się co tydzień, w każdy wtorek. To oznacza, że za każdym razem, kiedy odwiedzisz sklep, możesz spodziewać się nowych, interesujących produktów. Każdy tydzień przynosi nowe możliwości do odświeżenia swojej garderoby.

Już 25 czerwca o godzinie 8:00 nastąpi wielkie otwarcie nowego sklepu. Będzie to nie tylko okazja do upolowania modowych okazji, ale również szansa na wzięcie udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w nim udział, wystarczy odwiedzić stronę sklepu w dniu otwarcia na Facebooku, udostępnić post konkursowy i oznaczyć trzech znajomych.

Sklep Modna Tania Odzież w Białymstoku będzie otwarty w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 19:00 NOWY TOWAR
Środa - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 16:00


[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


687 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39