Znana youtuberka będzie wykładała na Politechnice Białostockiej

2017.08.24 12:28
Kto będzie lepiej uczył marketingu internetowego, jak nie osoba, która zajmuje się tym na co dzień? Tego samego zdania jest Politechnika Białostocka. Dlatego do wykładowców uczelni dołączyła znana w Polsce youtuberka.
Znana youtuberka będzie wykładała na Politechnice Białostockiej
Fot: Studia Podyplomowe Wydział Informatyki PB/Facebook

W ofercie największej uczelni technicznej w regionie znajdziemy wiele interesujących propozycji dotyczących wzbogacenia swojej wiedzy, np. na studiach podyplomowych.

Osoby interesujące się internetem, marketingiem i social media mogą się wybrać na kierunek "Marketing Internetowy". Wykładać na nim będzie m.in. znana youtuberka - Paulina Mikuła, która skończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie na początku zdobywała w Agorze w dziale YouTube. Po jakimś czasie postanowiła założyć swojego vloga "Mówiąc inaczej". Uczy na nim poprawnego posługiwania się językiem polskim. Pomysł się przyjął i dziś ma on już 300 tys. obserwatorów.

Na studiach podyplomowych zarówno Mikuła jak i pozostali wykładowcy pokażą, jak ważne są nowe media w biznesie. Będą opowiadać o współczesnych trendach i narzędziach internetowych, nauczą jak odnaleźć się wśród kampanii Google, SEO, social media, content marketingu itp.

Osoby, które skończą te studia, będą potrafiły m.in. planować działania marketingowe i kreatywne kampanie w internecie, prowadzić działania w mediach społecznościowych, zwracać uwagę klientów na swoją markę czy budować współpracę ze specjalistycznymi agencjami.

Rekrutacja na ten i inne kierunki studiów podyplomowych Politechniki Białostockiej trwa do 20 września.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1233 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39