Zniżki i promocje dla pań. Wyjątkowy Dzień Kobiet

2015.03.04 00:00
Rabaty w hotelach i restauracjach, zniżki na zabiegi kosmetyczne i SPA, tańsze zakupy - to tylko wybrane atrakcje, które czekają na panie. Z okazji Dnia Kobiet przygotowana została specjalna akcja.
Zniżki i promocje dla pań. Wyjątkowy Dzień Kobiet
Fot: pixabay.com
Na panie czekają zniżki na zabiegi kosmetyczne i SPA

W weekend 6-8 marca wszystkie panie będą mogły skorzystać z rabatów w wybranych hotelach i restauracjach (nawet do 35%), zniżek na zabiegi kosmetyczne i SPA, a także zrobić tańsze zakupy w hali Selgros Cash & Carry i na targowisku miejskim przy ul. Kawaleryjskiej. Nie zabraknie oczywiście specjalnie przygotowanych niespodzianek i dodatkowych atrakcji.

W akcji "Dzień Kobiet w Białymstoku" biorą udział hotele: 3Trio, Cristal, Borowinowy Zdrój Wellness SPA & Conference w Supraślu, BOSiR, Branicki, Esperanto & Restauracja Kawelin, Gołębiewski, Gościnna Kamienica, Leśny, Podlasie, Santana, Silver, a także Centrum Konferencyjno-Bankietowe Titanic, restauracja węgierska Tokaj, Villa Tradycja, Selgros Cash & Carry Białystok oraz targowisko miejskie przy ul. Kawaleryjskiej. Szczegóły akcji: www.bialystok.pl/dzienkobiet.

W hotelach i restauracjach wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Aby skorzystać z promocji, przy rezerwacji należy podać hasło "Dzień Kobiet w Białymstoku".

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1619 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39