Zostań podlaskim rekinem biznesu. Załóż swoją działalność gospodarczą

2012.01.26 00:00
Trwa rekrutacja do drugiej edycji projektu "Podlaski SPIN-acz nauki i biznesu", w ramach którego organizowane jest szkolenie z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej oraz podstaw w jej prowadzeniu, ze szczególnym uwzględnieniem działalności typu spin-off/out.
Zostań podlaskim rekinem biznesu. Załóż swoją działalność gospodarczą
Fot: materiały organizatora

Szkolenia adresowane są do studentów, absolwentów (w ciągu 12 m-cy od ukończenia studiów), doktorantów i pracowników naukowo-dydaktycznych, a także mieszkańców też bądź pracujących na terenie województwa podlaskiego. Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby niepełnosprawne oraz kobiety. W szczególności mile widziane są osoby zamieszkałe na terenach wiejskich.

Szkolenie składa się z trzech etapów. W programie pierwszego z nich. uczestnicy poznają podstawy zakładania działalności gospodarczej z uwzględnieniem przedsiębiorczości akademickiej, a także zasady zakładania własnej działalności gospodarczej od 1 lipca 2011 roku (system CEIDG) Do kolejnego etapu przejdzie 50 osób odznaczających się postawą przedsiębiorczą. To oni zostaną przeszkoleni z prowadzenia działalności gospodarczej oraz zakładania spółek typu spin-off/out. Zadaniem końcowym tego etapu będzie napisanie własnego biznes planu. Autorzy 10 najbardziej innowacyjnych zostaną zakwalifikowani do etapu III. Ten będzie polegał na stworzeniu prezentacji z elementami sprzedaży. Dodatkowo w przewidziane są zajęcia indywidualne z doradcą i opiekunem merytorycznym.

Więcej informacji na temat szkolenia na stronie internetowej projektu www.rekinbiznesu.chodkowska.edu.pl lub w Biurze Projektu w Białymstoku: ul. Jagienki 4, pok. 3 (I piętro), tel. 85 733 89 79, e-mail: projekt4@chodkowska.edu.pl

Zgłoszenia można składać do 29 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział bezpłatny. Pierwsze szkolenia ruszają już w marcu.

MAG
878 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39