"Zostań świętym Mikołajem" - akcja charytatywna w Galerii Zielone Wzgórze

2021.12.07 16:00
W nadchodzący weekend (11-12.12) w Galerii Zielone Wzgórze odbędzie się akcja charytatywna "Zostań świętym Mikołajem". Dzięki niej klienci będą mogli pomóc spełnić marzenia potrzebujących dzieci.
"Zostań świętym Mikołajem" - akcja charytatywna w Galerii Zielone Wzgórze
Fot: pixabay.com

W najbliższy weekend w białostockiej Galerii Zielone Wzgórze zostanie zorganizowana akcja charytatywna "Zostań świętym Mikołajem".

W galeriach w 9 miastach w całej Polsce, w tym w Białymstoku, pojawią się choinki z nietypowymi bombkami. Na dekoracjach znajdują się wymarzone prezenty na święta podopiecznych lokalnych placówek opiekuńczych. Każdy klient będzie miał możliwość takie marzenie spełnić - wystarczy, że wybierze podpisaną bombkę i kupi zapisany na niej podarunek, a następnie umieści go w specjalnie dedykowanej strefie. Po zakończeniu akcji wszystkie prezenty trafią do dzieci.

– Zależało nam, by w tym szczególnym okresie ułatwić naszym klientom dzielenie się dobrem – mówi Ewa Karska, dyrektor galerii handlowych Carrefour. – Dzięki współpracy z wyjątkowymi zespołami placówek możemy kolejny raz wspólnie przynieść radość dziesiątkom dzieci w całej Polsce.

Akcja organizowana jest już po raz czwarty. W ciągu ostatnich lat udało się wręczyć prezenty około tysiącu podopiecznym z 8 domów dziecka.

W tym roku w akcji biorą udział dzieci: z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chojnie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, Gdańskiej Fundacji Korczaka "Kochaj i dawaj przykład", Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej DomDziecka.wjastrzebiu.pl, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku, Olsztyńskiego Centrum Pomocy Dziecku, Domu Dziecka Pod Lipami w Głogowie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu oraz Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Chorzowie.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

839 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39