Zwierzęta z całego świata i miejska dżungla. To wydarzenie przyciągnęło tłumy! [ZDJĘCIA]

2024.02.26 07:48
W niedzielę (25 lutego) na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się event terrarystyczny. Entuzjaści terrarystyki, akwarystyki i botaniki z naszego miasta mogli spotkać się tego dnia w jednym miejscu.
Zwierzęta z całego świata i miejska dżungla. To wydarzenie przyciągnęło tłumy! [ZDJĘCIA]
Fot: Maciej Safaryn

Stadion Miejski w Białymstoku stał się w tę niedzielę (25 lutego) prawdziwym centrum egzotyki, stworzonym z myślą o miłośnikach egzotycznych zwierząt. Wydarzenie przyciągnęło tłumy.

Na miejscu obecni byli hodowcy z Polski i Europy, którzy zaprezentowali różne gatunki zwierząt z niemalże całego świata. Wśród nich można było znaleźć pajęczaki, owady, gady, ryby, płazy i wiele więcej. Hodowcy nie tylko udzielali cennych wskazówek i informacji początkującym entuzjastom. Na ich stanowiskach można było również zakupić specjalistyczny sprzęt i akcesoria, jak chociażby różnej wielkości terraria, podłoża oraz ozdoby.

Wśród wystawców można było zauważyć: AntHub, GadziLandia, Gadzior, Fluffy Salticid, MR Snake, TerranPolska, ArgiopeTerra, Little Jungle, Świat straszyków, SpidersForge, Egzotyczna Silesia, Drobiny Natury i wiele więcej.

Poza egzotycznymi zwierzętami, miejsce przemieniło się również w prawdziwą miejską dżunglę. Na wydarzeniu obecne było chociażby stoisko sklepu botanicznego Flytrap Factory. Ich asortyment obejmował różnorodne rośliny domowe, takie jak peperomie, fikusy i monstery, a także kaktusy i sukulenty. Ponadto, oferowali także rośliny owadożerne, jak chociażby muchołówki i rosiczki. Na innych stoiskach można było również zakupić roślinność przeznaczoną chociażby do akwarystyki.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych wielbicieli zwierząt. Przy samym wejściu na wydarzenie znalazło się stoisko, na którym można było znaleźć różnorodne zabawki przedstawiające zwierzęta z różnych zakątków świata. Oprócz tego, na miejscu można było również zakupić biżuterię oraz kosmetyki naturalne.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1192 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39