POLECAMY
Kamila Lićwinko okazała się najlepsza podczas mitingu Orlen Cup, który odbył się w Płocku. Reprezentantka Polski skoczyła na wysokość 197 cm.
Tuż za zawodniczką Podlasia Białystok uplasowała się Svetlana Radzivil z Uzbekistanu (195 cm). Trzecie miejsce przypadło drugiej z reprezentantek Polski - Justynie Kasprzyckiej, broniącej na co dzień barwy klubu AZS-u Wrocław. Kasprzycka skoczyła 192 cm, czyli o siedem mniej w porównaniu do zawodów, które nie tak dawno odbyły się w Eugene. Kamila Lićwinko to halowa mistrzyni świata. Na mitingu w Płocku białostoczanka atakowała wysokość 201 cm, która była jednak nieudana.
Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji