POLECAMY
Święto Odzyskania Niepodległości jest jednym z dwunastu dni w roku, kiedy obowiązuje zakaz handlu. Zamknięte będą hipermarkety i centra handlowe. Zakupy zrobimy w niektórych osiedlowych sklepikach i na stacjach benzynowych.
Zakaz handlu wynikający z kodeksu pracy dotyczy wyłącznie osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Nie obowiązuje natomiast w stosunku do właścicieli placówek handlowych i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych. Zakupy będzie więc można zrobić w niektórych sklepach osiedlowych. Czynne będą też stacje paliw, apteki, restauracje, zakłady gastronomiczne, hotele i ośrodki wypoczynkowe. Zamknięte będą natomiast hipermarkety i centra handlowe, choć pracować będą umieszczone w nich kina i restauracje.
andy
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:49
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji