11. Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA

dodane dnia: 2024-06-09 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
11. Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA
Termin imprezy:
2024-06-15 - 2024-06-22
Organizatorzy zapraszają na 11. Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA.

Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA to biennale sztuki lalkarskiej
i teatru ożywionej formy organizowane od 2002 r. W tym roku Festiwal zainauguruje obchody 50-lecia Akademii Teatralnej w Białymstoku.

Idiomem Festiwalu jest hasło WSPÓLNOTA jako odpowiedź na rzeczywistość coraz bardziej konfliktującą i oddalającą od siebie ludzi.
Festiwal otworzy 18 czerwca o godz. 21:30 widowisko plenerowe na Rynku Kościuszki
w Białymstoku inspirowane przedwojenną wielokulturowością miasta. Wstęp wolny!
Nurt studencki stworzy w tym roku siedem uczelni wyższych. W Akademii Teatralnej w Białymstoku wystąpią obydwie polskie szkoły lalkarskie, z Białegostoku i Wrocławia, a także uczelnie ze Słowacji, Czech, Niemiec, Szwajcarii i Ukrainy. Ponadto w programie znalazły się m.in. seminaria popularnonaukowe, wykłady w stylu TED, warsztaty mistrzowskie prowadzone przez artystów z USA, Estonii i Niemiec, warsztaty dla mieszkańców miasta
i krytyki teatru lalek czy wystawy (jubileuszowa oraz technologii teatru lalek). Podczas Festiwalu zostaną również zaprezentowane prace trojga artystów, niezwiązanych na co dzień z lalkarstwem, którzy uczestniczą w 8-tygodniowej rezydencji twórczej prowadzonej przez Akademię.

Nurt profesjonalny skupia zespoły, które prezentują innowacyjne podejście do sztuki lalkarskiej i teatru ożywionej formy. Podczas 11. edycji Festiwalu zaprezentują się m.in.: Teatr Malabar Hotel i Grupa Wolność z Polski, KlaipėdaPuppetTheatre z Litwy, DivadloContinuo z Czech, Lone Wolf Tribe z USA, a także Duda Paiva Company we współpracy z IllusionaryRockaz Company z Holandii. Gospodarz nurtu profesjonalnego, czyli Białostocki Teatr Lalek oraz TeatroElsinor z Włoch i Dschungel Wien z Austrii, pokażą tytuły będące wynikiem pracy w ramach projektu ConnectUp, współfinansowanego z programu Kreatywna Europa Unii Europejskiej.

Wstęp na wydarzenia nurtu profesjonalnego Festiwalu LALKANIELALKA jest bezpłatny. Obowiązują jednak wejściówki, które będą dystrybuowane 11 czerwca (wtorek) w godzinach od 16:00 do 20:00 w kasie Białostockiego Teatru Lalek. Wejściówki należy odebrać osobiście. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie po 2 wejściówki na 2 spektakle (łącznie 4).

Osoby posiadające wejściówki proszone są o przybycie do 20 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. Później wejściówki tracą swą ważność.

W dniach 18 - 22 czerwca kasa będzie otwarta w godzinach od 16:00 do 20:00.

Organizatorami Festiwalu są Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, Białostocki Teatr Lalek oraz Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy. Wydarzenie wspiera Polski Ośrodek Lalkarski POLUNIMA.


Program:

15 CZERWCA / JUNE 15
Sobota / Saturday


10:00-17:00 – ATB 214
NIEMCY / Germany
ALICE GOTTSCHALK
MISTRZOWSKI WARSZTATY DLA STUDENTÓW / MASTERWORKSHOPS FOR STUDENTS
RZECZY NA SZNURKACH - SPOTKANIE Z MARIONETKĄ /THINGS ON STRINGS’ – AN APPROACH TO THE STRING PUPPET

15:00-16:30 – ATB TS
Warszawa POLSKA / Warsaw POLAND
MACIEJ CEMPURA
WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS
ZRÓBMY HAŁAS / MAKE SOME NOISE


16 CZERWCA / JUNE 16
Niedziela / Sunday


11:00-14:30 – ATB 213
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
OLENA BORDIUK, KATARZYNA MYSTKOWSKA
WARSZTATYOTWARTE / OPEN WORKSHOPS
NIESZABLONOWE KOSZULKI/ UNTEMPLATED T-SHIRTS

11:00-13:00 – ATB 306
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
NASTIA MAGDZIAK, ZUZANNA PRACZUK
WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS
OPOWIEŚCI PISANE ŚWIATŁEM /STORIES WRITTEN IN LIGHT

14:00-16:00 – ATB 216
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
DARIA HOLOVCHANSKA
WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS
PRZEDMIOT I PRZESTRZEŃ / OBJECT AND SPACE


17 CZERWCA / JUNE 17
Poniedziałek / Monday


9:00-18:00 – ATB 103, 214
Stany Zjednoczone / The United States
KEVIN AUGUSTINE
WARSZTAT MISTRZOWSKI / MASTER WORKSHOP
ZAJĘCIA Z TECHNIK LALKOWYCH I RZEŹBIENIA (BUNRAKU) / PUPPET TECHNIQUE & CARVING CLASS (BUNRAKU)


18 CZERWCA / JUNE 18
Wtorek / Tuesday


10:00 – ATB 306
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA /MAIN VEIN

11:00 – ATB 114
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
WERNISAŻ / EXHIBITION OPENING
NASZA SZKOŁA, NASZE ŻYCIE / OUR SCHOOL, OUR LIFE
OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR: Kamil Kopania

12:00 – ATB TS
Kłajpeda LITWA /Klaipėda LITHUANIA
Lublana SŁOWENIA / LjubljanaSLOVENIA
TEATR LALEK W KŁAJPEDZIE oraz LUBLJAŃSKI TEATR LALEK / KLAIPĖDA PUPPET THEATRE andLJUBLJANA PUPPET THEATRE
TUNEL / TUNNEL

13:00 – ATB TS Foyer
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
WERNISAŻ / EXHIBITION OPENING
LALKATOLALKA / PUPPETISPUPPET
OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR: Andrzej Dworakowski

15:00 – ATB 214
Praga CZECHY / Prague CZECH REPUBLIC
AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH /THE ACADEMY OF PERFORMING ARTS
WYSPA LEMURÓW. FIKCYJNA HISTORIA NATURALNA / ISLAND OF LEMURS. FICTITOUS NATURAL HISTORY

15:00 – ATB 302/2
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN
MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

16:00 – ATB TS
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
CEREMONIA OTWARCIA / OPENING CEREMONY

18:00 – BTL SK
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE
JUTRO BĘDZIE PADAĆ…/ IT WILL RAIN TOMORROW

20:00 – BTL
Malovice CZECHY / Malovice CZECH REPUBLIC
DIVADLO CONTINUO / DIVADLO CONTINUO
HIC SUNT DRACONES / HIC SUNT DRACONES

21:30 – Rynek Kościuszki / Kościuszko Market Square
PERFORMANCE/ PERFORMANCE
*spektakl plenerowy / outdoor spectacle

22:30 – ZK
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
KAPELA BRACI REJWÓW
KONCERT / CONCERT
*wstęp tylko dla uczestników Festiwalu / admission only for Festival participants


19 CZERWCA / JUNE 19
Środa / Wednesday


9:00 – 12:00 – ATB 103
UGANDA / UGANDA
JOSEPH TEBANDEKE
OTWARTE WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS/OPEN
ZAPOMNIENI / THE FORGOTTEN ONES

10:00 – ATB 214
Bratysława SŁOWACJA / Bratislava SLOVAKIA
AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH /ACADEMY OF PERFORMING ARTS
PODRÓŻ BARNABY’EGO / BARNABY’S TRIP

11:00 – ATB 306
Kijów UKRAINA / KyivUKRAINE
KIJOWSKI NARODOWY UNIWERSYTET TEATRU, FILMU I TELEWIZJI IM. IWANA KARPOWICZA KARPENKO-KARYJEWA / KYIVNATIONAL IVAN KARPOVICH KARPENKO-KARY THEATRE, CINEMA AND TELEVISION UNIVERSITY
LEGENDA O DZIEWCZYNIE O IMIENIU GULJIAN / THE LEGEND OF GULJIYAN

12:00 – ATB 216
Bratysława SŁOWACJA / Bratislava SLOVAKIA
AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH /ACADEMY OF PERFORMING ARTS
ALEGORIA DUSZY/ ALLEGORY OF THE SOUL

14:00, 16:00 – BTL Sala prób / BTL rehearsal room
Mediolan WŁOCHY / Milan ITALY
Teatr ELSINOR / Teatro ELSINOR
MAKÀNI / MAKÀNI

15:00 – ATB 302/2
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN
MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

16:00 – ATB 306
Praga CZECHY / Prague CZECH REPUBLIC
AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH / THE ACADEMY OF PERFORMING ARTS
WILKI W ŚCIANACH / THE WOLVES IN THE WALLS

17:00 – ATB TS
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
BARANOWSKA, CZARNECKA
DISABILITY / DISABILITY

18:00 – ATB TS
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
SEMINARIUM / SEMINAR
INKLUZYWNOŚĆ W TEATRZE / INCLUSIVENESS IN THEATRE
Moderatorka: Julianna Błaszczyk

18:30 – BTL SK
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE
PRZEMIANA / THE METAMORPHOSIS

20:00 – Teatr Wolność
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
TEATR WOLNOŚĆ
KSIĄŻĘ / PRINCE

20:30 – BTL SG
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK /BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE
PARTYCJA, KRÓLOWA SIECI – CYBERMUSICAL/ PARTITION, QUEEN OF THE NETWORK – CYBERMUSICAL

21:00 – ATB 103, 112
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
JULITA CHARYTONIUK, MAGDALENA WIEREMIEJUK, MARIA ŻYNEL
WSZYSTKO MILKNIE KIEDY ŚPIEWAM/SOUND EXPERIENCE – FEEL INVITED / EVERYTHING IS SILENT WHEN I SING/SOUND EXPERIENCE – FEEL INVITED

22:00 – ZK
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
OPEN STAGE


20 CZERWCA / JUNE 20
Czwartek / Thursday


9:00 – 16:00 – ATB 301
ESTONIA / ESTONIA
ERIK ALALOOGA
OTWARTE WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS/OPEN
PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO TEATRU PRZEDMIOTU / PRACTICAL INTRODUCTION TO OBJECT THEATRE

10:00, 12:00 – ATB 214
Wrocław POLSKA /Wrocław POLAND
AKADEMIA SZTUK TEATRALNYCH IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE, FILIA WE WROCŁAWIU / THE STANISŁAW WYSPIAŃSKI NATIONAL ACADEMY OF THEATRE ARTS IN CRACOW, BRANCH CAMPUS IN WROCŁAW
KTO SIĘ BOI PANI EŚ? / WHO IS AFRAID OF MRS EŚ?

11:00 – ATB TS
Verscio SZWAJCARIA / Verscio SWITZERLAND
AKADEMIA DIMITRI / DIMITRY ACADEMY
GDZIE JEST BIT? / WHERE IS THE BEAT?

14:30 – ATB 306
Verscio SZWAJCARIA / Verscio SWITZERLAND
AKADEMIA DIMITRI / DIMITRY ACADEMY
PO KOŃCU/ AFTER THE END

15:00 – ATB 306
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN
MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

16:00 – ATB TS
Kijów UKRAINA / KyivUKRAINE
KIJOWSKI NARODOWY UNIWERSYTET TEATRU, FILMU I TELEWIZJI IM. IWANA KARPOWICZA KARPENKO-KARYJEWA / KYIVNATIONAL IVAN KARPOVICH KARPENKO-KARY THEATRE, CINEMA AND TELEVISION UNIVERSITY
NADZIEJA. WERTEP / HOPE. VERTEP

17:00 – ATB TS
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
SEMINARIUM / SEMINAR
WERTEP. NADZIEJA. CZY TRADYCJA MOŻE BYĆ NOWOCZESNA? / VERTEP. HOPE. CAN TRADITION BE MODERN?
Moderator: Kamil Kopania

17:00 – Teatr Wolność
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
TEATR WOLNOŚĆ
KSIĄŻĘ / PRINCE

19:00 – BTL SK
Wiedeń AUSTRIA/ Wien AUSTRIA
DSCHUNGEL WIEN
KINGX & QWEENS / KINGX & QWEENS

20:40 – BTL SG
Warszawa POLSKA / Warsaw POLAND
TEATR MALABAR HOTEL
KAFKA.KOMEDIA / KAFKA. COMEDY

22:30 – ZK
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
TURNIEJ IMPROWIZACJI / IMPRO TOURNAMENT
IMPROWIZACJE ATB / ATB IMPROVISATIONS


21 CZERWCA / JUNE 21
Piątek / Friday


9:00 – 16:00 – ATB 301
ESTONIA /ESTONIA
ERIK ALALOOGA
OTWARTE WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS/OPEN
PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO TEATRU PRZEDMIOTU / PRACTICAL INTRODUCTION TO OBJECT THEATRE

10:00 – BTL SK
Wiedeń AUSTRIA/ Wien AUSTRIA
DSCHUNGEL WIEN
KINGX & QWEENS / KINGX & QWEENS

10:00– ATB 216
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

11:00 – ATB 306
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

12:00 – ATB 214
Stuttgart NIEMCY / Stuttgart GERMANY
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA MUZYKI I SZTUK SCENICZNYCH / STATE UNIVERSITY OF MUSIC AND PERFORMING ARTS
STUTTCASE 1 / STUTTCASE 1

14:00 – BTL SK
LED
PRELEKCJE INSPIROWANE WYSTĄPIENIAMI TYPU TED / LECTURES INSPIRED BY TED SPEECHES
ADRIANNA HELENA MROWIEC
O OSOBISTYM DOŚWIADCZENIU ARTYSTKI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ/ ABOUT PERSONAL EXPERIENCE OF AN ARTIST WITH A DISABILITY
BARTOSZ ŚLIWECKI
WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ W TEATRZE / VIRTUAL REALITY IN THEATRE
ŁUKASZ ZALESKI
NIELALKOWY REŻYSER W LALKOWYM ŚWIECIE / NON-PUPPETRY DIRECTOR IN PUPPETRY WORLD

15:00 – ATB 302/2
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA /MAIN VEIN
MIESZKANIE 302/2 /302/2 APARTMENT

16:00 – ATB 216
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

17:00 – ATB TS
Stuttgart NIEMCY / Stuttgart GERMANY
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA MUZYKI I SZTUK SCENICZNYCH / STATE UNIVERSITY OF MUSIC AND PERFORMING ARTS
STUTTCASE 2 / STUTTCASE 2

18:00 – ATB TS
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
SEMINARIUM /SEMINAR
WSPÓŁCZESNE METODY PRZYGOTOWYWANIA OSÓB AKTORSKICH DO SAMODZIELNEJ PRACY W TEATRZE LALEK/ METHODS OF PREPARING ACTORS FOR INDEPENDENT WORK IN PUPPET THEATRE
Moderator: Marcin Bartnikowski

18:00 – Teatr Wolność
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
TEATR WOLNOŚĆ
KSIĄŻĘ / PRINCE

20:30 – BTL SK
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE
GPS / GPS

22:00 – BTL patio
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE
KONCERT/ CONCERT
BTL DAJE JAZZU / JAZZ in BTL

22:30 – ATB
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN


22 CZERWCA / JUNE 22
Sobota / Saturday


10:00 – ATB 306
Dniepr UKRAINA / Dnipro UKRAINE
WYŻSZA SZKOŁA TEATRALNO-ARTYSTYCZNA / DNIPRO PROFESSIONAL THEATRE AND ART COLLEGE OF CULTURE
OCZEKIWANIA / EXPECTATIONS

11:00 – ATB 114
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
KAMIL KOPANIA
OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR
NASZA SZKOŁA, NASZE ŻYCIE / OUR SCHOOL, OUR LIFE

12:00 – ATB TS Foyer
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WAR SAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ANDRZEJ DWORAKOWSKI
OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR
LALKATOLALKA / PUPPETISPUPPET

13:00 – ATB 214
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

14:00 – ATB TS
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
CEREMONIA ZAMKNIĘCIA / CLOSING CEREMONY

16:00 – ATB 306
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU/ THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

16:00 – ATB 216
Białystok POLSKA / Białystok POLAND
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE,FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW,BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK
ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

18:00 – BTL SK
Nowy Jork STANY ZJEDNOCZONE/ New York, The United States
LONE WOLF TRIBE
BODY CONCERT / BODY CONCERT

19:30 – BTL SG
HOLANDIA / NETHERLANDS
ILLUSIONARY ROCKAZ COMPANY & DUDA PAIVA COMPANY
AVATĀRA / AVATĀRA


Wystawa jubileuszowa NASZA SZKOŁA, NASZE ŻYCIE (ATB 114) będzie dostępna każdego dnia od 19 do 22 czerwca w godzinach: 12:00 - 14:00 oraz 17:00-18:00;
Wystawa LALKATOLALKA (ATB TS Foyer) będzie dostępna każdego dnia festiwalu w godzinach pracy ATB;
Efekty rezydencji twórczych zrealizowanych w ATB będą prezentowane w ATB 207 oraz ATB 201 w godzinach 12:00 - 18:00 przez wszystkie dni festiwalu (18-22.06).
Na spektakl MIESZKANIE 302/2 konieczne jest wpisanie się na listę z uwagi na ograniczoną ilość uczestników (8 osób). Lista znajduje się w Biurze Festiwalowym.

The anniversary exhibition ‘OUR SCHOOL, OUR LIFE’ will be available every day from June 19 to 22 from 12:00 to 14:00 and from 17:00 to 18:00
The ‘PUPPETISPUPPET’ exhibition (ATB TS foyer) will be available every day of the festival during ATB opening hours.
The effects of creative residencies completed in ATB will be presented in ATB 207 and ATB 201 from 12:00 to 18:00
It is necessary to register for the performance ‘302/2 Apartment’ due to the limited number of participants (8 people). The list is available in the Festival Office.


LEGENDA / LEGEND
ATB TS – Akademia Teatralna, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego / Theatre Academy, Jan Wilkowski School Theatre; (ul. Sienkiewicza 14 / 14 Sienkiewicza St.)
ATB TS Foyer– Akademia Teatralna, Foyer Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego / Theatre Academy, Foyer of Jan Wilkowski School Theatre; (ul. Sienkiewicza 14 / 14 Sienkiewicza St.)
ATB 112, 205, 207, 214, 216, 306 – Akademia Teatralna, Sale nr 112, 205, 207, 214, 216, 306 / Theatre Academy, Rooms no. 112, 205, 207, 214, 216, 306; (ul. Sienkiewicza 14 / 14 Sienkiewicza St.)
BTL SG – Białostocki Teatr Lalek, Scena Główna / Białystok Puppet Theatre, Main Stage; (ul. Kalinowskiego 1 / 1 Kalinowskiego St.)
BTL SK – Białostocki Teatr Lalek, Scena Kameralna / Białystok Puppet Theatre, Studio Stage; (ul. Kalinowskiego 1 / 1 Kalinowskiego St.)
Teatr Wolność (Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2/12 / 2/12 1000-lecia Państwa Polskiego St.)
ZK – ZMIANA KLIMATU - Klub Festiwalowy / Festival Club (ul. Warszawska 6 / 6 Warszawska St.)

1479 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39