POLECAMY
Białostoccy policjanci ustalili 17-letniego sprawce zniszczenia radiowozu. Nastolatek przyznał się do zarzucanego mu czynu, teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Białostoccy policjanci ustalili 17-letniego sprawcę zniszczenia radiowozu. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia bieżącego roku przy jednym z bloków przy ul. Barszczańskiej. Tam 17-letni białostoczanin umyślnie rzucił kawałkiem płyty chodnikowej w zaparkowany radiowóz. W policyjnym aucie została wybita przednia szyba uszkodzona maska oraz przedni zderzak. Straty zostały wycenione na blisko 800 zł. Nastolatek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył stosowne wyjaśnienia w tej sprawie. Teraz młody białostoczanin za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji