POLECAMY
5 czerwca Diecezja Białostocka obchodzi 22. rocznicę powołania. W środę (5.06) wieczorem w mieście odbędą się wspólne modlitwy i piknik.
To jedna z najważniejszych dat dla Kościoła Katolickiego w naszym regionie. Dokładnie 5 czerwca 1991 roku papież Jan Paweł II podczas wizyty na białostockich Krywlanach ogłosił powstanie nowej, samodzielnej diecezji. 22 lata temu powstała Diecezja Białostocka. Z okazji 22. rocznicy przed Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku odbędzie się Droga Światła, Apel Jasnogórski oraz Piknik Papieski. Początek o godz. 20.00.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 10:19
Kultura i Rozrywka 10:00
Praca 10:00
Kultura i Rozrywka 09:00
Sport 08:30
Kultura i Rozrywka 08:12
Biznes 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji