POLECAMY
Kobieta zauważyła małego chłopca chodzącego samotnie po ulicy i zawiadomiła odpowiednie służby. Dzięki jej pomocy nie doszło do tragedii.
W środę (28.09) ok. godz. 10.00 młoda kobieta zaalarmowała dyżurnego zambrowskiej policji o 3-letnim chłopcu idącym bez opieki po jednej z miejskich ulic, z którym nie można było nawiązać kontaktu słownego. Dziecko zostało natychmiast przekazane pod opiekę pogotowia, a mundurowi rozpoczęli poszukiwania jego rodziców. Po około godzinie działań odnaleziono matkę chłopca. Okazało się, że został on pod opieką dziadka i sam wyszedł z mieszkania. Dzięki obywatelskiej postawie mieszkanki miasta i intensywnym działaniom zambrowskich policjantów nie doszło do tragedii. Zagubiony 3-latek cały i zdrowy trafił do matki.
Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji