35-latek został zabity w swoim mieszkaniu. Chodziło o rozliczenia finansowe

2017.03.31 15:10
Kolno. 35-letni mieszkaniec miasta został zabity we własnym mieszkaniu. Sprawca wyważył drzwi i zranił go nożem w szyję. Świadkiem zdarzenia była matka zmarłego. Tło zbrodni to rozliczenia finansowe między mężczyznami.
35-latek został zabity w swoim mieszkaniu. Chodziło o rozliczenia finansowe
Fot: pixabay.com
35-latek został ugodzony nożem we własnym mieszkaniu

Środowy wieczór (29.03). Kolno. Do 35-latka przyjechał mężczyzna, który po wyważeniu drzwi obezwładnił matkę pokrzywdzonego. Miał ją także uderzyć w twarz. Doszło do szarpaniny, w trakcie której napastnik ugodził nożem kolnianina (zmarły został zraniony w szyję), następnie wybiegł z mieszkania.

Po krótkich poszukiwaniach policji udało się go zatrzymać. Był pijany, więc śledczy przesłuchali go następnego dnia. To 44-latek, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Usłyszał już zarzuty. Przyznał się do winy.

Motywem zbrodni były, jak wynika z ustaleń, rozliczenia finansowe. Podejrzany wskazał, że chciał wyjaśnić kwestie finansowe, ponieważ czuł się oszukany. Grozi mu od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

Poza tym odbyła się już także sekcja zwłok 35-latka. Jej wstępne wyniki wskazują, że przyczyną śmierci mężczyzny było przecięcie tętnicy szyjnej, co doprowadziło do wykrwawienia.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

638 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39