POLECAMY
Bielscy policjanci zlikwidowali domową wytwórnię alkoholu. Produkująca go 57-latka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
W jednym z mieszkań w centrum Bielska Podlaskiego 57-letnia kobieta produkowała alkohol. Podczas przeszukania przez policję jej lokalu znaleziono pojemniki, w których było 10 litrów gotowego produktu oraz 60 litrów zacieru. Ponadto zabezpieczono aparaturę służącą do produkcji alkoholu. Teraz kobieta za nielegalny proceder odpowie przed sądem. Grozi jej kara grzywny a nawet rok pozbawienia wolności.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji