Adwokat rodzinny – Urszula Zajko Białystok

dodane dnia: 2017-06-26 przez: KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Urszula Zajko
Termin promocji: 2017-06-26 - 2027-06-26
Nazywam się Urszula Zajko. Jestem adwokatem rodzinnym, członkiem Izby Adwokackiej w Białymstoku. Prowadzę kancelarię, w której codziennie pomagam, doradzam i rozwiązuję z moim zespołem problemy osób i firm, wymagające fachowej prawniczej wiedzy i doświadczenia.

https://urszulazajko.pl/o-mnie/

Osobiście specjalizuję się w prawie rodzinnym, zwłaszcza sprawach rozwodowych, ale moja kancelaria świadczy pomoc w wielu innych dziedzinach prawa.

Kompleksowa pomoc w oparciu o doświadczenie

Studia prawnicze na Uniwersytecie w Warszawie ukończyłam w 1994 roku, aplikację odbyłam w Białostockiej Izbie Adwokackiej. Odtąd nieustannie pracuję w zawodzie. Jako adwokat rodzinny jestem często blisko wielu życiowych trudności i dramatów, których rozwikłanie wymaga pomocy prawnej.

Moje działania wykraczają poza obszar czysto prawny. W ten sposób rozumiem kompleksowość. Skłaniam się ku empatycznemu podejściu do Klienta. Pozwala mi to na lepsze zrozumienie sytuacji, a tym samym – trafniejszą interpretację i optymalny wybór środków prawnych służących rozwiązaniu problemu.

Sprawy rodzinne niemal zawsze są pełne silnych emocji, przez co trudno jest ich uczestnikom o samodzielną, właściwą ocenę sytuacji. W tym miejscu wkraczam niejako w życie moich Klientów. Poprzez obiektywne, zewnętrzne spojrzenie na ich problemy pomagam w opracowaniu rozsądnej i przewidującej strategii działania.

Zakres mojej pomocy prawnej

W kancelarii zajmuję się przede wszystkim:
- udzielaniem porad,
- analizą prawną dokumentów,
- przygotowywaniem:
- pism procesowych,
- opinii,
- umów,
- statutów i regulaminów.

Prowadzę sprawy (mediacyjne i sądowe) i udzielam pomocy w następujących dziedzinach:

- prawo rodzinne,
- prawo spadkowe,
- prawo cywilne.

Jak nadmieniłam we wstępie, szczególnie interesuję się prawem rodzinnym. W tej gestii pomagam swoim Klientom w sprawach o:
- alimenty,
- podział majątku,
- rozdzielność majątkową,
- władzę rodzicielską,
- kontakty z dziećmi,
- ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa,
- rozwód/separację.

Prowadząc sprawę, jestem obecna na każdym etapie postępowania sądowego. Utrzymuję ciągły kontakt, więc moi Klienci są na bieżąco o wszystkim informowani.

Pozytywnie zakończona sprawa jest dla mnie równie satysfakcjonująca jak dla Klienta, dlatego wykorzystuję swoje umiejętności i dostępne narzędzia w stu procentach.

Zapraszam do mojej kancelarii w Białymstoku każdego, kto potrzebuje nie tylko skutecznego adwokata rodzinnego, ale też zrozumienia i wsparcia.
https://urszulazajko.pl/kontakt/

1050 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39