Akademia Edukacji menedżerskiej. Internetowe lekcje dla licealistów

2011.10.24 00:00
Lekcje ekonomii i zarządzenia przez Internet? Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą zdobywać wiedzę dzięki projektowi typu e-learning: Kafeteria edukacyjna dla licealistów - Akademia Edukacji Menedżerskiej. Trwają zapisy.
Akademia Edukacji menedżerskiej. Internetowe lekcje dla licealistów
Fot: sxc.hu

Głównym celem projektu jest rozwijanie kompetencji uczniów w zakresie przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii. W programie znajdują się zajęcia z 5 obszarów tematycznych: finansowanie działalności biznesowej, wzmacnianie przewag konkurencyjnych, budowanie wizerunku firmy i produktu, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz międzynarodowe relacje biznesowe.

Uczestnicy mogą wybierać z kafeterii 50 wydarzeń edukacyjnych, z których większość odbywa się w środowisku wirtualnym. "Projekt wpisuje się w najnowsze trendy w nauczaniu dając młodym ludziom szansę praktycznego zapoznania się z e-learningiem stosowanym z powodzeniem w SGH już od 10 lat" - mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH. Dostępne formy edukacyjne to m.in. dyskusja na forum, udział w czatach, wykłady e-learningowe, a nawet wykłady w Second Life. Odbędą się również konkursy i sesje doradztwa biznesowego.

Za udział w poszczególnych zajęciach przyznawane są punkty. Najaktywniejsze osoby otrzymają dyplomy "Profesjonalnego Menedżera" i danej ścieżki tematycznej, a dla wybranych organizatorzy przewidują nagrody.

Rekrutacja do III edycji projektu trwa do 6 listopada. Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny. W projekcie może wziąć udział 1000 osób. Przedsięwzięcie jest realizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Udział w projekcie jest nieodpłatny. Więcej informacji oraz zapisy na: http://www.kafeteria.edu.pl

za: Wrota Podlasia

MAG

1523 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39