Akademia Młodego Ekonomisty. Ruszają nowe zajęcia dla gimnazjalistów

2011.09.05 00:00
Akademia Młodego Ekonomisty (AME) to program edukacji ekonomicznej gimnazjalistów. Pod koniec września zajęcia po raz pierwszy ruszą w Białymstoku. Nie przegap rekrutacji!
Akademia Młodego Ekonomisty. Ruszają  nowe zajęcia dla gimnazjalistów
Fot: materiały organizatora

Program skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej zainteresowanej ekonomią i biznesem. Semestr zajęć na Akademii to cykl sześciu interaktywnych spotkań. Zajęcia, prowadzone przez wykładowców akademickich, obejmują wykłady i zajęcia warsztatowe. W programie semestru zimowego znalazły się zagadnienia społecznej odpowiedzialności biznesu, inwestowania na rynkach kapitałowych, zarządzania marką, zarządzania nieruchomościami, technik szybkiego uczenia się. W programie przewidziane jest też spotkanie z praktykiem biznesu. W ramach zajęć Akademii odbywają się również wykłady dla rodziców z zakresu wychowania i edukacji ekonomicznej dzieci i młodzieży.

Każdy student Akademii otrzymuje indeks, do którego zbiera stemple za uczestnictwo w wykładach. Student obecny na co najmniej 4 spotkaniach otrzymuje zaliczenie edycji zajęć oraz dyplom ukończenia. Semestr zajęć kończy się testem wiedzy i wręczeniem wartościowej nagrody najlepszemu studentowi danego ośrodka.

Do rozdania jest 120 indeksów w każdym z ośrodków AME. Nabór na zajęcia rozpocznie się 9 września o godz.15. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.gimversity.pl

MAG

1580 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39