Akademia Teatralna online. Egzamin z piosenki aktorskiej

2021.01.29 07:44
Dziesięcioro studentów, kilkanaście piosenek, aranżacje Piotra Nazaruka, niemal pusta scena i szeroki repertuar - przed nami pokaz egzaminu z piosenki aktorskiej wykonaniu studentów IV roku Akademii Teatralnej.
Akademia Teatralna online. Egzamin z piosenki aktorskiej
Fot: Bartek Warzecha

30 stycznia będzie można obejrzeć pokaz premierowy on-line egzaminu z piosenki aktorskiej w wykonaniu studentów IV roku Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza Filii w Białymstoku. Repertuar od Anny Jantar do Dezertera i od Mannamu po Fisza. Dziesięcioro studentów, kilkanaście piosenek, aranżacje Piotra Nazaruka, niemal pusta scena.

- Spróbujemy z różnych stron: patetycznie, lirycznie, dramatycznie i komicznie. Prześmiewczo, gorzko, depresyjnie i zwiewnie. Nieco nieudolnie, a czasem nawet całkiem efektownie. Będą głównie piosenki, w większości ładne. Będzie też trochę tańców, chórów i animowanych obrazów. Wszystko monotematyczne. Zapraszamy. Jak ktoś się denerwuje na dźwięk słów: "katastrofa", "klimat" i "planeta" to radzimy się zastanowić - mówi reżyser Maria Żynel.

reżyseria, kostiumy, przestrzeń: Maria Żynel
aranżacja, śpiew zespołowy: Piotr Nazaruk
przygotowanie wokalne: Cezary Szyfman
projekcje, teledysk: Łukasz Krysiewicz
choreografia: Maria Żynel/Tomasz Graczyk/zespół
technika mowy: Ewa Gajewska-Jasińska
zdjęcia: Tobiasz Czołpiński
montaż: Jonasz Czołpiński
występują: Magdalena Duszak/Antoni Galicki/Katarzyna Hodana/Emil Gąssowski/Michał Kaszak/Aleksandra Kossewska/Oskar Lasota/Justyna Łukasik/Aleksandra Machała/Aleksandra Sapiaska

Początek o godz. 19:00, kanał YouTube Akademii Teatralnej Filii w Białymstoku, link do spektaklu zostanie opublikowany na wydarzeniu na Facebooku

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1667 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39